Bírók

Bornemissza Gergely

SKAH Pécs SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

Bornemissza Péter

SKAH Pécs SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

  • HKF C (küzdelem)

Bugár Bertalan

Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

  • HKF C (küzdelem)

Cser István

Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

  • HKF C (küzdelem)

Cser-Kovács Mónika

Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

Dr. Farkas-Solymár Edit

Balance Kungfu SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

  • HKF C (küzdelem)

Fejér Gábor

Gyémántkapu Egyesület

Minősítés:

  • HKF A (formagyakorlat)

  • IWUF B (küzdelem)

Fogd Viktória

Sárkánykard Egyesület

Minősítés:

  • EWUF B (küzdelem)

Grónai Mariann

Jáde Forrás Egyesület

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

Herczeg András

Törökbálinti SE

Minősítés:

  • EWUF C (formagyakorlat)

Horváth Gabriella

Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

  • HKF C (küzdelem)

Kevei János

Jáde Forrás Egyesület

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

  • HKF C (küzdelem)

Kiss Kálmán

Wan Fu Hungary SE

Minősítés:

  • HKF A (formagyakorlat)

  • HKF C (küzdelem)

Koszogovits Mihály

Controll SE

Minősítés:

  • HKF A (formagyakorlat)

  • HKF A (küzdelem)

Kövér Kristóf

Sárkánykard Egyesület

Minősítés:

  • EWUF C (formagyakorlat)

Lenner Tamás

Pelso SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

Major Eszter

Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

Marai Zoltán

Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

Márki Bence

Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE

Minősítés:

  • HKF C (küzdelem)

Márki Károly

Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE

Minősítés:

  • HKF C (küzdelem)

Mike Sándor

Tűzmadár SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

  • HKF C (küzdelem)

Oláh Attila

Minősítés:

  • HKF C (küzdelem)

Oláhne Bóta Ilona

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

Pápai Károly

Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE

Minősítés:

  • HKF C (küzdelem)

Parragh Csaba

Öt Elem Wushu Egyesület

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

Sétáló Tímea

Sárkánykard Egyesület

Minősítés:

  • HKF B (formagyakorlat)

Szabó Csilla

Minősítés:

  • EWUF C (formagyakorlat)

Takács Dalma

Törökbálinti SE

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

Tóth Zoltán

Hsiung-Hsiung Tao Harci Művészeti Egyesület

Minősítés:

  • HKF A (formagyakorlat)

Váradi György

Dai Hung SE

Minősítés:

  • HKF A (formagyakorlat)

  • HKF A (küzdelem)

Varga István

Sárkánykard Egyesület

Minősítés:

  • HKF A (formagyakorlat)

  • IWUF B (küzdelem)

Vargáné Lévay Zsuzsánna

Sárkánykard Egyesület

Minősítés:

  • EWUF B (küzdelem)

Zsemberi Máté

Változás Egyesület

Minősítés:

  • HKF C (formagyakorlat)

  • HKF C (küzdelem)

VÉGZETT, NEM AKTÍV BÍRÓK

Ambruzs Szabolcs: HKF C (formagyakorlat)

Antal Esztella: HKF C (küzdelem)

Arany Máté: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Badar Ágnes: HKF C (küzdelem)

Balogh Attila: HKF C (formagyakorlat)

Bágyi György: HKF C (küzdelem)

Bálint Krisztina: HKF C (formagyakorlat)

Bánki Máté: HKF C (formagyakorlat)

Berényi István: HKF C (küzdelem)

Bertalan Ákos: HKF A (formagyakorlat)

Budai István: HKF C (küzdelem)

Csányi Zita: HKF C (formagyakorlat)

Csolti Csaba: HKF C (küzdelem)

Dienes Ibolya: HKF C (formagyakorlat)

Doór Béla: HKF C (formagyakorlat)

Dr. Farkas Arnold Péter: HKF C (formagyakorlat)

Dr. Imre Júlia: HKF C (küzdelem)

Farkas Arnold Péter: HKF C (küzdelem)

Farkas Zsolt: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Fejér Tünde: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Garay László: HKF C (formagyakorlat)

Gálócsy Dávid: HKF C (formagyakorlat)

Gerő Balázs: HKF C (küzdelem)

Hajdó József: HKF C (formagyakorlat)

Herold Szilvia: HKF C (formagyakorlat)

Holczhauser Tamás: HKF C (küzdelem)

Juhász Attila: HKF C (formagyakorlat)

Juhász Imre: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Jutasi Zsuzsanna: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Kancsal Norbert: HKF C (küzdelem)

Kaszás Ferenc: HKF C (küzdelem)

Kertész Kund: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Kohl László: HKF C (küzdelem)

Kolaborszky Gyöngyi: HKF C (küzdelem)

Korcsmár Péter: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Kovács Péter: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Krémer Sára: HKF C (formagyakorlat)

Lázár Viktória: HKF C (küzdelem)

Liszka László: HKF A (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Lőrinc-Hemperger Ildikó: HKF C (formagyakorlat)

Ludescher Nimród: HKF C (küzdelem)

Lukács Levente: HKF C (küzdelem)

Nagy József: HKF C (küzdelem)

Nagy László: HKF C (formagyakorlat)

Nagy Zsuzsanna: HKF C (formagyakorlat)

Németh László: HKF C (formagyakorlat)

Nitas László: HKF C (formagyakorlat)

Sárosi György: HKF C (formagyakorlat)

Serflek József: HKF A (formagyakorlat)

Sós Gyula: HKF C (küzdelem)

Sréter Kinga: HKF C (formagyakorlat)

Szabó Viktor: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Szabóné Egyed Ildikó: HKF C (formagyakorlat)

Szajler László: HKF C (küzdelem)

Szemlér Ákos: HKF C (küzdelem)

Szilágyi István: HKF C (küzdelem)

Taar Gergő: HKF C (formagyakorlat)

Takács Gergő: HKF C (formagyakorlat)

Telegdy Ákos: HKF C (küzdelem)

Tokody Csaba: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Tomán István: HKF C (küzdelem)

Tóth Adrienn: HKF C (formagyakorlat)

Trungel Nagy János: HKF C (küzdelem)

Túri Bernadett: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Vadas Mihály: HKF A (formagyakorlat)

Varga Géza: HKF C (küzdelem)

Várkonyi Tamás: HKF C (küzdelem)

Zrena Károly: HKF C (formagyakorlat), HKF C (küzdelem)

Zsákai László: HKF C (küzdelem)