Büszkeségeink

8. Kungfu Világbajnokság
Emeishan, Kína, 2019

  • Kiss Dorottya (Shaolin ököl forma, Felnőtt nő) — I. hely

  • Kósa Panna (Shaolin ököl forma, Ifjúsági nő) — I. hely

  • Kósa Panna (Jian, Ifjúsági nő) — I. hely

  • Filóci Mihály (Taijiquan, Felnőtt férfi) — III. hely

Results_8th_WKC_2019_Emeishan_China.pdf

5. Kungfu Európa Bajnokság
Moszkva, Oroszország, 2019

  • Filóci Mihály (Tradicionális Taijiquan pusztakezes, Felnőtt férfi) — I. hely

  • Nitas Kevin János (Tradicionális Shaolinquan pusztakezes, Serdülő férfi) — I. hely

  • Kiss Dorottya (Tradicionális Shaolinquan pusztakezes, Felnőtt nő) — II. hely

  • Mák Attila (Egyéb Tradicionális Gunshu, Serdülő férfi) — II. hely

  • Nitas Kevin János (Daoshu, Tradicionális rövid fegyver, Serdülő férfi) — II. hely

  • Nitas László Oliver (Daoshu, Tradicionális rövid fegyver, Ifjúsági férfi) — II. hely

  • Nitas László Oliver (Egyéb Tradicionális hosszú fegyver, Ifjúsági férfi) — II. hely

  • Vizi Enikő (Egyéb Tradicionális Gunshu, Ifjúsági nő) — II. hely

  • Korecz Éva Katalin (Tradicionális Taijiquan pusztakezes, Szenior nő) — III. hely

  • Nitas László Oliver (Tradicionális Shaolinquan pusztakezes, Ifjúsági férfi) — III. hely

  • Vizi Enikő (Tradicionális Shaolinquan pusztakezes, Ifjúsági nő) — III. hely

Results_5th_EKC_2019_Moscow_Russia.pdf

17. Wushu Európa Bajnokság
10. Ifjusagi
Wushu Európa Bajnokság
Moszkva, Oroszország, 2018

  • Kósa Panna (Nangun, Serdülő nő) — III. hely


  • Drobni Barnabás (Sanda, Férfi 17, -70 kg) — III. hely

  • Oláh Oliver (Sanda, Férfi 15-16, -70 kg) — III. hely

2018_17th_EWC_10th_EJWC_Moscow_Russia_Results.pdf

1. Shaolin Wushu Európa Bajnokság
Budapest, Magyarország, 2018

  • Herczeg András (Tradicionális Shaolin hosszú fegyver, Szenior férfi) — I. hely

  • Kiss Dorottya (Tradicionális Shaolin Quan, Ifjúsági nő) — I. hely

  • Kósa Panna (Tradicionális Shaolin Quan, Gyerek nő) — I. hely

  • Kövér Kristóf (Tradicionális Shaolin Quan, Felnőtt férfi) — I. hely

  • Kövér Kristóf (Gunshu, Egyéb tradicionális Shaolin hosszú fegyver, Felnőtt férfi) — I. hely

  • Medvigy Krisztián (Gunshu, Tradicionális Shaolin fegyver, Ifjúsági férfi) — I. hely

  • Brédl Bence (Tradicionális Shaolin Quan, Felnőtt férfi) — II. hely

  • Kaldenecker Anka (Tradicionális Shaolin Quan, Gyerek nő) — II. hely

  • Késő Barbara (Tradicionális Shaolin pusztakezes, Szenior nő) — II. hely

  • Kósa Panna (Tradicionális Shaolin rövid fegyver, Gyerek nő) — II. hely

  • Kósa Panna (Tradicionális Shaolin hosszú fegyver, Gyerek nő) — II. hely

  • Mák Attila (Tradicionális Shaolin Quan, Gyerek férfi) — II. hely

  • Vizi Enikő (Tradicionális Shaolin rövid fegyver, Ifjúsági nő) — II. hely

  • Vizi Enikő (Tradicionális Shaolin hosszú fegyver, Ifjúsági nő) — II. hely

  • Pozsgai Luca (Tradicionális Shaolin Quan, Gyerek ) — III. hely

  • Broszman Benedek (Tradicionális Shaolin Quan, Gyerek férfi) — III. hely

  • Broszman Benedek (Tradicionális Shaolin pusztakezes, Gyerek férfi) — III. hely

  • Dávid István (Tradicionális Shaolin Quan, Felnőtt férfi) — III. hely

  • Farsang Noémi (Tradicionális Shaolin Quan, Serdülő) — III. hely

  • Kövér Kristóf (Jianshu, Tradicionális Shaolin fegyver, Felnőtt férfi) — III. hely

  • Medvigy Krisztián (Tradicionális Shaolin Quan, Ifjúsági férfi) — III. hely

  • Oláh Roland (Gunshu, Tradicionális Shaolin fegyver, Serdülő férfi) — III. hely

  • Pozsgai Eszter (Tradicionális Shaolin pusztakezes, Szenior nő) — III. hely

  • Slominski Renáta (Jianshu, Tradicionális Shaolin fegyver, Felnőtt ) — III. hely

  • Tóth Gergely (Tradicionális Shaolin Quan, Serdülő férfi) — III. hely


  • Benedek Márk (Qinda, Ifjúsági férfi -65 kg) — I. hely

  • Drobni Barnas (Qinda, Ifjúsági férfi -70 kg) — I. hely

  • Dudás Ádám Zénó (Qinda, Felnőtt férfi -65 kg) — I. hely

  • Horváth Erik (Qinda, Ifjúsági férfi -85 kg) — I. hely

  • Huszár Dominik (Qinda, Felnőtt férfi -75 kg) — I. hely

  • Pintér Bálint (Qinda, Felnőtt férfi -85 kg) — I. hely

  • Kun Enikő (Qinda, Ifjúsági -56 kg) — II. hely

  • Sipos Franciska (Qinda, Felnőtt-70 kg) — II. hely

  • Szabó Sára (Qinda, Felnőtt-56 kg) — II. hely

  • Hangay Krisztián (Qinda, Felnőtt férfi -70 kg) — III. hely

  • Hangay Péter (Qinda, Felnőtt férfi -80 kg) — III. hely

  • Kiss Dávid (Qinda, Ifjúsági férfi -60 kg) — III. hely

  • Sántha Mátyás (Qinda, Ifjúsági férfi -56 kg) — III. hely

  • Varga Ferenc (Qinda, Felnőtt férfi -90 kg) — III. hely

2018_1st_Shaolin_WEB_Budapest_Hungary.pdf

4. Kungfu Európa Bajnokság
Tbiliszi, Grúzia, 2017

  • Kovács Dávid, Kósa Panna, Oláh Roland (Tradicionális csoportos forma, Serdülő) — II. hely

  • Bordás Éva (Tradicionális Taiji, Rövid fegyver, Szenior nő) — III. hely

2017_4th_EKC_Taolu_Tbilisi_Georgia_Results.pdf
  • Drobni Barnabás (Qinda, Ifjúsági férfi -70 kg) — III. hely

  • Oláh Oliver (Qinda, Ifjúsági férfi -60 kg) — III. hely

2017_4th_EKC_Qinda_Tbilisi_Georgia_Results.pdf

2. Yongchunquan Európa Bajnokság
Tbiliszi, Grúzia, 2017

  • Göblyös Gergely (Yongchunquan, Egyéb pusztakezes, Ifjúsági férfi) — I. hely

  • Márki Károly (Yongchunquan, Hudie shuangdao, Szenior férfi) — I. hely

  • Márki Károly (Yongchunquan, Egyéb pusztakezes, Szenior férfi) — III. hely

2017_2nd_Yongchuanquan_EB_Tbilisi_Georgia.pdf

16. Wushu Európa Bajnokság
Moszkva, Oroszország, 2016

  • Kósa Panna (Nandao, Gyermek nő) — II. hely

2016_16th_EWC_Moscow_Russia_Taolu_Results.pdf
  • Varga János (Sanda, Felnőtt férfi -75 kg) — III. hely

2016_16th_EWC_Moscow_Russia_Sanda_Results.pdf

3. Tradicionális Wushu Európa Bajnokság
Stara Zagora, Bulgária, 2015

  • Bordás Éva (Egyéb Stílusú Tradicionális Taijiquan, Szenior nő) — I. hely

  • Bordás Éva (Egyéb Tradicionális Rövid Fegyver, Szenior nő) III. hely

  • Cao Gao Jie (Tradicionális Belső stílusok, Ifjúsági férfi) III. hely

2015_3rd_ETWC_StaraZagora_Bulgaria_Taolu_Results.pdf
  • Benedek Márk (Qinda, Ifjúsági férfi -52 kg) — I. hely

  • Nagy Máté (Qinda, Ifjúsági férfi -70 kg) — I. hely

  • Horváth Bianka (Qinda, Felnőtt nő -60 kg) — II. hely

  • Pintér Bálint (Qinda, Felnőtt férfi -80 kg) — II. hely

  • Hangay Péter (Qingda, Felnőtt férfi -70 kg) III. hely

  • Huszár Dominik (Qingda, Felnőtt férfi -75 kg) III. hely

  • Kóger Sára (Qingda, Felnőtt nő -56 kg) III. hely

  • Molnár Sándor (Qingda, Felnőtt férfi -85 kg) III. hely

  • Simon Boglárka (Qingda, Felnőtt nő -75 kg) III. hely

  • Tóth Árpád (Qingda, Felnőtt férfi -70 kg) III. hely

  • Tóth Gábor (Qingda, Felnőtt férfi -75 kg) III. hely

2015_3rd_ETWC_StaraZagora_Bulgaria_Qinda_Results.pdf

1. Taiji és Belsőerős Európa Bajnokság
Bukarest, Románia, 2014

  • Tokody Csaba (Tradicionális Taijiquan, Felnőtt férfi) — II. hely

Results_1st_Taiji_EB_2014_Bucharest_Romania.pdf

2. Tradicionális Wushu Európa Bajnokság
Bukarest, Románia, 2013

  • Kövér Kristóf (Shaolin hosszú fegyver, Felnőtt férfi) — I. hely

  • Mester Tamás (Egyéb tradicionális ökölforma, Ifjúsági 2 férfi) — I. hely

  • Badar Ágnes (Egyéb tradicionális ökölforma, Szenior nő) — II. hely

  • Bordás Éva (Tradicionális Taijiquan, Szenior nő) — II. hely

  • Lenner Tamás (Egyéb tradicionális ökölforma, Felnőtt férfi) — II. hely

  • Palkovics Balázs (Egyéb tradicionális ökölforma, Ifjúsági 2 férfi) — II. hely

  • Hungary team 4 Group 2: Szabó István, Farkas Tamás (Tradicionális duilian, Felnőtt férfi) — II. hely

  • Badar Ágnes (Egyéb tradicionális fegyver, Szenior )— III. hely

  • Pakscha Veronika (Egyéb tradicionális ökölforma, Felnőtt nő) — III. hely

  • Pataki Éva (Tradicionális szablya, Felnőtt nő) — III. hely

  • Tokody Csaba (Tradicionális Chen Taiji, Szenior férfi) — III. hely

  • Tokody Csaba (Tradicionális Taiji fegyver, Szenior férfi) — III. hely

  • Tóth Gábor (Egyéb tradicionális rövid fegyver, Ifjúsági 3 férfi) — III. hely

  • Hungary team 4 Group 3: Tóth Árpád, Tóth Gábor (Tradicionális duilian, Felnőtt férfi) — III. hely

2013_2nd_ETWC_Bucharest_Romania_Forma_Results.pdf
  • Farkas Tamás (Lökőkéz, Felnőtt férfi -70 kg) — I. hely

  • Szabó István (Lökőkéz, Felnőtt férfi +75 kg) — I. hely

  • Tóth Gábor (Qinda, Ifjúsági 2 férfi -70 kg) — I. hely

  • Kovács Gergő (Lökőkéz, Felnőtt férfi -56 kg) — II. hely

  • Márki Bence (Qinda, Ifjúsági 1 férfi -70 kg) — II. hely

  • Mudri Csenge (Qinda, Ifjúsági 1 nő -56 kg) — II. hely

  • Tóth Árpád (Qinda, Ifjúsági 2 férfi -70 kg) — II. hely

  • Badar Ágnes (Qinda, Felnőtt nő -52 kg) — III. hely

  • Boldog Róbert (Qingda, Ifjúsági 1 férfi -75 kg) — III. hely

  • Gergely Katalin (Qinda, Ifjúsági 2 nő -56 kg) — III. hely

  • Horváth Bianka (Qinda, Felnőtt nő -56 kg) — III. hely

  • Kovács Gergő (Qinda, Felnőtt férfi -56 kg) — III. hely

  • Molnár Sándor (Qinda, Felnőtt férfi -85 kg) — III. hely

  • Pakscha Veronika (Qinda, Felnőtt nő -60 kg) — III. hely

  • Pápai Zsanett (Qinda, Ifjúsági 2 nő -56 kg) — III. hely

  • Túri Bernadett (Qinda, Felnőtt nő -60 kg) — III. hely

2013_2nd_ETWC_Bucharest_Romania_Qingda_Results.pdf

5. Tradicionális Wushu Világbajnokság
Huangshan, Kína, 2012

  • Kövér Kristóf (Shaolin ököl forma, Felnőtt férfi) — II. hely

  • Bíró Dániel (Shaolin ököl forma, Felnőtt férfi) — III. hely

2012_5th_WTWC_Huangshan_China_Results.pdf

1. Tradicionális Wushu Európa Bajnokság
Tallin, Észtország, 2011

  • Kövér Kristóf (Shaolin ököl forma, Felnőtt férfi) — I. hely

  • Kövér Kristóf (Shaolin hosszú fegyver, Felnőtt férfi) — III. hely

2011_1st_ETWC_Tallinn_Estonia_Taolu_Results.pdf

13. Wushu Európa bajnokság
Antalya, Törökország, 2010

  • Major Sándor (Sanda, Felnőtt férfi -85) — III. hely

2010_13th_EWC_Antalya_Turkey_Sanda_Results.pdf

12. Wushu Európa Bajnokság
Varsó, Lengyelország 2008

  • Pap Zoltán (Qingda, Felnőtt férfi -90) — II. hely

  • Cser István (Qingda, Felnőtt férfi -70) — III. hely

  • Bugár Bertalan (Qingda, Felnőtt férfi -75) — III. hely

2008_12th_EWC_Warsaw_Poland_Sanda_Results.pdf

2. Tradicionális Wushu Világbajnokság
Zhengzhou, Kína, 2006

  • Dávid István (Egyeb ököl forma, Felnőtt férfi) — I. hely

  • Kövér Kristóf (Shaolin ököl forma, Felnőtt férfi) — II. hely

  • Dávid István (Bot forma, Felnőtt férfi) — III. hely

  • Hajdó József (Egyeb ököl forma, Felnőtt férfi) — III. hely

Results_2WWC_2006_Zhengzhou_China.pdf