2014. évi Hkf OB I. forduló eredményei

                                       VERSENYJEGYZŐKÖNYV
A verseny megnevezése: 2014. évi Kungfu/Wushu Országos Bajnokság I. Forduló Ercsi
A verseny helyszine: Ercsi Sportcsarnok
A verseny orvosa: Dr Vutskits Zsolt
A verseny főbírója: Varga István
Versenyzők létszáma: 119
Résztvevő egyesületek száma: 22
Modern Wushu Taolu kategóriák
Pástfőbíró: Herczeg András
1. pontozóbíró: Varga Gergely
2. pontozóbíró: dr Imre Júlia
3. pontozóbíró: Taar Gergely
4. pontozóbíró: Kappel Tímea
5. pontozóbíró: Kövér Kristóf
6. pontozóbíró: Baloghné Osvald Nikolett
Tartalékbíró: Belovai Kristóf
jegyzőkönyvvezető: Gallatz Imre
Modern Wushu chang chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Bogdány Botond (Acél Ököl)
2 Magyari Levéd (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Varga Domonkos (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes) 1 Mák Dorottya (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Molas Coll Marco (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes) 1 Vízi Enikő (Sárkánykard)
Modern Wushu chang chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Pesti Martin Szabolcs (Sárkánykard)
Modern Wushu chang chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes) 1 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Nagy József (Acél Ököl)
Modern Wushu chang chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes) 1 Ürmös Dominika (Acél Ököl)
2 Bogó Rebeka (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes) 1 Vendriczky Richárd (Acél Ököl)
Modern Wushu chang chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes) 1 Slominski Renáta (Acél Ököl)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes) 1 Mák Dorottya (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Molas Coll Marco (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes) 1 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes) 1 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu gun (Gyerek I fiú, Egyéni fegyveres) 1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu qiang (Junior férfi, Egyéni fegyveres) 1 Nagy József (Acél Ököl)
Modern Wushu nan dao (Gyerek I fiú, Egyéni fegyveres) 1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan dao (Gyerek III fiú, Egyéni fegyveres) 1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális Belsőerős kategóriák
Pástfőbíró: Varga István
1. pontozóbíró: Kappel Tímea
2. pontozóbíró: Baloghné Osvald Nikolett
3. pontozóbíró:
4. pontozóbíró: Herczeg András
5. pontozóbíró: Kövér Kristóf
jegyzőkönyvvezető: Gallatz Imre
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes) 1 Bakki László (Magyar Taiji Kulturális Központ)
2 Hnyilica Márk (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
3 Budai Tibor (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
4 Tari Balázs (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
Tradicionális belső erő (Senior férfi, Egyéni pusztakezes) 1 Szekeres István (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
2 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
3 Szalai Miklós (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes) 1 Bordás Éva (VSK Sportegyesület)
2 Sebők Petra (Tűzmadár SE)
3 Hódi Franciska (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
Tradicionális belső erő (Senior nő, Egyéni pusztakezes) 1 Darányiné Molnár Krisztina (VSK Sportegyesület)
2 Rudas Edit (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
3 Bozsó Mariann (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres) 1 Bakki László (Magyar Taiji Kulturális Központ)
2 Hnyilica Márk (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
3 Budai Tibor (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
Tradicionális belső erő (Senior férfi, Egyéni fegyveres) 1 Szalai Miklós (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni fegyveres) 1 Bordás Éva (VSK Sportegyesület)
2 Sebők Petra (Tűzmadár SE)
Tradicionális belső erő (Senior nő, Egyéni fegyveres) 1 Rudas Edit (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos pusztakezes) 1 Wu Tai ji 1. cspoport
Budai Tibor, Rudas Edit, Bozsó Mariann, Hódi Franciska, Hnyilica Márk, Tari Balázs, Dobra Ferenc
2 Wu Tai ji 2. csoport
Budai Tibor, Rudas Edit, Szekeres István, Bozsó Mariann, Hnyilica Márk
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos fegyveres) 1 Wu Tai ji 3. csoport
Budai Tibor, Rudas Edit, Hnyilica Márk,
Tradicionális Külsőerős kategóriák
Pástfőbíró: Váradi György
1. pontozóbíró: Bertalan Ákos
2. pontozóbíró: Kevei János
3. pontozóbíró: dr Farkas-Solymár edit
4. pontozóbíró: Tóth Zoltán
5. pontozóbíró: Major Eszter
jegyzőkönyvvezető: dr Kiss Krisztina
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Kovács Ádám (TSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Bódi Norbert (TSKE)
2 Vörös Kristóf (TSKE)
3 Oláh Roland (TSKE)
4 Kovács Dávid (TSKE)
5 Süli Mihály (TSKE)
6 Pataki P. Dominik (Tűzmadár SE)
7 Kósa Benő (TSKE)
8 Sáfár Gergő (Magyar Wushu Egyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Süli Botond (TSKE)
2 Gál Kristóf (Northem PMP SE)
3 Molas Coll Marco (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
4 Boldizsár Benedek (TSKE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes) 1 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
2 Bianchini Bence (Pelso SE)
3 Vaska-Pothárn Ferenc (Pelso SE)
4 Hargitai Dávid (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
5 Horváth Erik (Pelso SE)
6 Paluscsák Miklós (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
7 Varga Béla Máté (Spirit Se)
8 Palkovics Balázs (Spirit Se)
9 Fendrik Bertalan (Northem PMP SE)
10 Sipos Attila (Northem PMP SE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni pusztakezes) 1 Nagy József (Acél Ököl)
2 Bianchini Ádám (Pelso SE)
3 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
4 Süli Márk Vencel (TSKE)
5 Licsár Gergő (Pelso SE)
6 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes) 1 Lenner Tamás (Controll SE)
2 Varga Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Telegdy Ákos (TSKE)
4 Dávid István (Pagoda Shaolin kungfu egyesület)
5 Ludescher Nimród (TSKE)
6 Tóth Gábor (Spirit Se)
7 Bödy Gergely Loránd (Controll SE)
8 Kis Bence (Acél Ököl)
Tradicionális külső erő (Senior férfi, Egyéni pusztakezes) 1 Tóth László Gábor (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes) 1 Kósa Panna (TSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes) 1 Mák Dorottya (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes) 1 Szabó Anna (Spirit Se)
2 Nagy Anna (Pelso SE)
3 Vízi Enikő (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes) 1 Horváth Dorka (Pelso SE)
2 Kohut Viktória (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
3 Fábián Dorina (TSKE)
4 Csíkos Vanessza (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes) 1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Méhész Zita (Sárkánykard)
3 Bogó Rebeka (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes) 1 Takács Dalma (TSKE)
2 Farkas Krisztina (Controll SE)
3 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
4 Kovács Franciska (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
5 Vereb-Dér Zsófia (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver) 1 Oláh Roland (TSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver) 1 Süli Botond (TSKE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver) 1 Palkovics Balázs (Spirit Se)
2 Varga Béla Máté (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni rövidfegyver) 1 Bianchini Ádám (Pelso SE)
2 Nagy József (Acél Ököl)
3 Licsár Gergő (Pelso SE)
4 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni rövidfegyver) 1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Bogó Rebeka (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver) 1 Lenner Tamás (Controll SE)
2 Bödy Gergely Loránd (Controll SE)
3 Tóth Gábor (Spirit Se)
4 Hnyilica Márk (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver) 1 Takács Dalma (TSKE)
2 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Vereb-Dér Zsófia (Controll SE)
4 Kormos Tímea (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Tradicionális külső erő (Senior férfi, Egyéni rövidfegyver) 1 Tóth László Gábor (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni hosszúfegyver) 1 Kósa Panna (TSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver) 1 Vörös Kristóf (TSKE)
2 Oláh Roland (TSKE)
3 Kósa Benő (TSKE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver) 1 Bianchini Bence (Pelso SE)
2 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
3 Palkovics Balázs (Spirit Se)
4 Varga Béla Máté (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver) 1 Kohut Viktória (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver) 1 Licsár Gergő (Pelso SE)
2 Süli Márk Vencel (TSKE)
3 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
4 Bianchini Ádám (Pelso SE)
5 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver) 1 Süli Botond (TSKE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni hosszúfegyver) 1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Méhész Zita (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver) 1 Lenner Tamás (Controll SE)
2 Dávid István (Pagoda Shaolin kungfu egyesület)
3 Tóth Gábor (Spirit Se)
4 Ludescher Nimród (TSKE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver) 1 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Senior férfi, Egyéni hosszúfegyver) 1 Tóth László Gábor (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Csoportos küzdelmi) 1 Pelso páros
Bianchini Ádám (Pelso SE), Licsár Gergő (Pelso SE)
Küzdelmi Kategóriák
Pástfőbíró: Koszogovits Mihály
Középbíró: Bornemissza Péter/ Cser István/Sokorai Viktor/ Bugár Bertalan
1.Pontozóbíró: Fogd Viktória
2.Pontozóbíró: Dr Kollár György
3.Pontozóbíró: Józan Tamás
4. pontozóbíró: Oláh Attila
5. pontozóbíró: Márki Károly
Jegyzőkönyvvezető: Hollósi Mónika
Light Contact (Gyerek III fiú, -42 kg) 1 Oláh Olivér (TSKE)
2 Posztos Botond Csaba (Golden Tigers SE)
Light Contact (Serdülő fiú, -45 kg) 1 Nagy Dániel (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Berkes Bálint (Hét Csillag Kulturális és Sport Egyesület)
Light Contact (Serdülő fiú, -65 kg) 1 Hornyák Máté (Spirit Se)
2 Omar Mahfud (Golden Tigers SE)
3 Fritl Martin (Hét Csillag Kulturális és Sport Egyesület)
Light Contact (Serdülő fiú, -48 kg) 1 Benedek Márk István (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Patkós Imre (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
3 Császár Miksa (Hét Csillag Kulturális és Sport Egyesület)
Light Contact (Serdülő fiú, -56 kg) 1 Varga Béla Máté (Spirit Se)
2 Hargitai Dávid (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
3 Podányi Márton (Hét Csillag Kulturális és Sport Egyesület)
Light Contact (Serdülő fiú, -75 kg) 1 Nagy Máté (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Gadányi Mátyás (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Light Contact (Junior nő, -56 kg) 1 Mudri Csenge (Spirit Se)
Light Contact (Junior férfi, -56 kg) 1 Hangay Krisztián (Controll SE)
2 Fejér Tamás (Gyémántkapu Egyesület)
Light Contact (Junior férfi, -70 kg) 1 Boldog Róbert (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Sipos Péter Martin (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -65 kg) 1 Kovács Gergő (Spirit Se)
Light Contact (Serdülő lány, -56 kg) 1 Szabó Edina (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Csíkos Vanessza (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
3 Puchnyák Boglárka (Golden Tigers SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -60 kg) 1 Horváth Bianka (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Kóger Sára (Controll SE)
3 Pápai Zsanett (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -70 kg) 1 Simon Boglárka (Golden Tigers SE)
2 Kiss Barbara Dóra (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
Light Contact (Felnőtt férfi, -70 kg) 1 Hangay Péter (Controll SE)
2 Nagy Csaba (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
3 Gerencsér Péter (Golden Tigers SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -75 kg) 1 Tóth Gábor (Spirit Se)
2 Cordier Bálint (Controll SE)
3 Szente Dávid (Hét Csillag Kulturális és Sport Egyesület)
Light Contact (Felnőtt férfi, -85 kg) 1 Kincses Róbert (Golden Tigers SE)
2 Fekete Zoltán (Magyar Wushu Egyesület)
Sanda (Felnőtt férfi, -65 kg) 1 Telegdy Ákos (TSKE)
2 Monos Viktor (TSKE)
3 Fekete Barnabás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Sanda (Felnőtt férfi, -75 kg) 1 Szabó Bence (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Fejér Gábor Ifj.. (Gyémántkapu Egyesület)
Sanda (Felnőtt férfi, -85 kg) 1 Major Sándor (TSKE)
2 Veres Ábel (Acél Ököl)
3 Molnár Sándor (Acél Ököl)