2013. évi Magyar Bajnokság eredményei

Modern Wushu chang chuan Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes 1 Mák Attila Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu chang chuan Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes 1 Nagy Márk Krisztián Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu chang chuan Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes 1 Pesti Martin Szabolcs Sárkánykard
Modern Wushu chang chuan Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes 2 Magyari Kurszán Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu chang chuan Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes 1 Veres Mátyás Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu chang chuan Junior férfi, Egyéni pusztakezes 1 Bényei Máté Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu chang chuan Junior férfi, Egyéni pusztakezes 2 Szalma Péter Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu chang chuan Junior férfi, Egyéni pusztakezes 3 Vendriczky Richárd Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu chang chuan Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes 1 Bogó Rebeka Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu chang chuan Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes 1 Mák Dorottya Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu chang chuan Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes 1 Jakobey Viktória Sárkánykard
Modern Wushu chang chuan Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes 2 Vízi Enikő Sárkánykard
Modern Wushu chang chuan Junior nő, Egyéni pusztakezes 1 Veres Brigitta Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu chang chuan Junior nő, Egyéni pusztakezes 2 Méhész Zita Sárkánykard
Modern Wushu nan chuan Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes 1 Mák Attila Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu nan chuan Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes 1 Nagy Márk Krisztián Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu nan chuan Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes 1 Magyari Kurszán Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu nan chuan Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes 2 Jantos Dávid Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu nan chuan Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes 3 Molas Coll Marco Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu nan chuan Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes 1 Veres Mátyás Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu nan chuan Junior férfi, Egyéni pusztakezes 1 Szalma Péter Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu nan chuan Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes 1 Bogó Rebeka Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu nan chuan Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes 1 Mák Dorottya Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu nan chuan Junior nő, Egyéni pusztakezes 1 Veres Brigitta Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu gun Gyerek I fiú, Egyéni fegyveres 1 Mák Attila Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu gun Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres 1 Nagy Márk Krisztián Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
1
Modern Wushu gun Junior férfi, Egyéni fegyveres 1 Szalma Péter Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu jian Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres 1 Nagy Márk Krisztián Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu jian Gyerek III fiú, Egyéni fegyveres 1 Magyari Kurszán Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu jian Serdülő fiú, Egyéni fegyveres 1 Veres Mátyás Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu jian Serdülő lány, Egyéni fegyveres 1 Nagy Klaudia Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu giang Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres 1 Nagy Márk Krisztián Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu giang Serdülő fiú, Egyéni fegyveres 1 Veres Mátyás Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu giang Junior férfi, Egyéni fegyveres 1 Nagy József Acél Ököl
Modern Wushu nan dao Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres 1 Bereczki András Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Modern Wushu taiji chuan Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes 1 Kardos Gábor Öt Elem Wushu Egyesület
Modern Wushu taiji chuan Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes 2 Andrási Tamás Öt Elem Wushu Egyesület
Modern Wushu taiji chuan Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes 1 Bognár Mónika Öt Elem Wushu Egyesület
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes 1 Palkovics Balázs Spirit Se
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes 2 Szalkai Zsolt Tűzmadár SE
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes 3 Horváth Erik Pelso SE
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes 4 Lutár Levente Pelso SE
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes 5 Csoba Attila Pelso SE
Tradicionális külső erő Junior nő, Egyéni pusztakezes 1 Mudri Csenge Spirit Se
Tradicionális külső erő Junior nő, Egyéni pusztakezes 2 Gergely Katalin Spirit Se
Tradicionális külső erő Junior nő, Egyéni pusztakezes 3 Méhész Zita Sárkánykard
Tradicionális külső erő Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes 1 Túri Bernadett Controll SE
Tradicionális külső erő Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes 2 Pataki Éva Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Tradicionális külső erő Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes 3 Farkas Krisztina Controll SE
Tradicionális külső erő Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes 4 Vereb-Dér Zsófia Controll SE
Tradicionális külső erő Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes 1 Lenner Tamás Controll SE
Tradicionális külső erő Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes 2 Bíró Dániel Tűzmadár SE
Tradicionális külső erő Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes 3 Bereczki András Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver 1 Varga Béla Máté Spirit Se
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver 2 Süli Botond TWSKE
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver 3 Palkovics Balázs Spirit Se
Tradicionális külső erő Junior nő, Egyéni rövidfegyver 1 Mudri Csenge Spirit Se
Tradicionális külső erő Junior nő, Egyéni rövidfegyver 2 Gergely Katalin Spirit Se
Tradicionális külső erő Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver 1 Túri Bernadett Controll SE
Tradicionális külső erő Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver 2 Pataki Éva Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Tradicionális külső erő Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver 3 Vereb-Dér Zsófia Controll SE
Tradicionális külső erő Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver 1 Lenner Tamás Controll SE
Tradicionális külső erő Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver 2 Tóth Árpád Spirit Se
Tradicionális külső erő Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver 3 Tóth Gábor Spirit Se
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver 1 Palkovics Balázs Spirit Se
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver 2 Varga Béla Máté Spirit Se
Tradicionális külső erő Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver 3 Süli Botond TWSKE
Tradicionális külső erő Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver 1 Tóth Árpád Spirit Se
Tradicionális külső erő Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver 2 Garay László Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület
Tradicionális külső erő Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver 3 Lenner Tamás Controll SE
Tradicionális külső erő Junior nő, Egyéni hosszúfegyver 1 Mudri Csenge Spirit Se
Tradicionális külső erő Junior nő, Egyéni hosszúfegyver 2 Gergely Katalin Spirit Se
Tradicionális külső erő Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver 1 Túri Bernadett Controll SE
Tradicionális külső erő Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver 2 Pataki Éva Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Tradicionális külső erő Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver 3 Farkas Krisztina Controll SE
Tradicionális külső erő Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes 1 Mák Attila Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Tradicionális külső erő Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes 2 Kósa Benő TWSKE
Tradicionális külső erő Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes 1 Mester Tamás Spirit Se
Tradicionális külső erő Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes 2 Pataki P. Dominik Tűzmadár SE
Tradicionális külső erő Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes 3 Oláh Roland TWSKE
Tradicionális külső erő Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes 1 Váradi György Tamás Northem PMP SE
Tradicionális külső erő Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes 2 Bianchini Bence Pelso SE
Tradicionális külső erő Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes 3 Németh Roland Controll SE
Tradicionális külső erő Junior férfi, Egyéni pusztakezes 1 Licsár Gergő Pelso SE
Tradicionális külső erő Junior férfi, Egyéni pusztakezes 2 Dohány Tamás Controll SE
Tradicionális külső erő Junior férfi, Egyéni pusztakezes 3 Bianchini Ádám Pelso SE
Tradicionális külső erő Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes 1 Kósa Panna TWSKE
Tradicionális külső erő Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes 1 Toronyi Réka Spirit Se
Tradicionális külső erő Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes 1 Nagy Anna Pelso SE
Tradicionális külső erő Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes 2 Jakobey Viktória Sárkánykard
Tradicionális külső erő Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes 3 Vízi Enikő Sárkánykard
Tradicionális külső erő Serdülő lány, Egyéni pusztakezes 1 Farkas Fanni Spirit Se
Tradicionális külső erő Serdülő lány, Egyéni pusztakezes 2 Kiss Dorottya Spirit Se
Tradicionális külső erő Serdülő lány, Egyéni pusztakezes 3 Horváth Dorka Pelso SE
Tradicionális külső erő Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver 1 Mester Tamás Spirit Se
Tradicionális külső erő Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver 1 Németh Roland Controll SE
Tradicionális külső erő Junior férfi, Egyéni rövidfegyver 1 Bianchini Ádám Pelso SE
Tradicionális külső erő Junior férfi, Egyéni rövidfegyver 2 Bődi Gergely Controll SE
Tradicionális külső erő Gyerek II lány, Egyéni rövidfegyver 1 Toronyi Réka Spirit Se
Tradicionális külső erő Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver 1 Nagy Klaudia Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Tradicionális külső erő Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver 2 Farkas Fanni Spirit Se
Tradicionális külső erő Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver 3 Kiss Dorottya Spirit Se
Tradicionális külső erő Gyerek I fiú, Egyéni hosszúfegyver 1 Kósa Benő TWSKE
Tradicionális külső erő Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver 1 Mester Tamás Spirit Se
Tradicionális külső erő Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver 2 Vörös Kristóf TWSKE
Tradicionális külső erő Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver 1 Váradi György Tamás Northem PMP SE
Tradicionális külső erő Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver 1 Nagy József Acél Ököl
Tradicionális külső erő Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver 2 Licsár Gergő Pelso SE
Tradicionális külső erő Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver 3 Bényei Máté Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Tradicionális külső erő Gyerek I lány, Egyéni hosszúfegyver 1 Kósa Panna TWSKE
Tradicionális külső erő Gyerek II lány, Egyéni hosszúfegyver 1 Toronyi Réka Spirit Se
Tradicionális külső erő Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver 1 Kiss Dorottya Spirit Se
Tradicionális külső erő Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver 2 Farkas Fanni Spirit Se
Tradicionális belső erő Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes 1 Bakki László Magyar Taiji Kulturális Központ
Tradicionális belső erő Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes 2 Kardos Gábor Öt Elem Wushu Egyesület
Tradicionális belső erő Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes 3 Andrási Tamás Öt Elem Wushu Egyesület
Tradicionális belső erő Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes 4 Szalai Miklós Öt Elem Wushu Egyesület
Tradicionális belső erő Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes 1 Bognár Mónika Öt Elem Wushu Egyesület
Tradicionális belső erő Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes 2 Kerekes Éva Öt Elem Wushu Egyesület
Tradicionális belső erő Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres 1 Tokody Csaba Magyar Taiji Kulturális Központ
Tradicionális belső erő Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres 2 Bakki László Magyar Taiji Kulturális Központ
Tradicionális belső erő Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres 3 Andrási Tamás Öt Elem Wushu Egyesület
Tradicionális belső erő Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres 4 Kardos Gábor Öt Elem Wushu Egyesület
Tradicionális belső erő Felnőtt nő, Egyéni fegyveres 1 Bognár Mónika Öt Elem Wushu Egyesület
Tradicionális belső erő Felnőtt vegyes, Csoportos pusztakezes 1 Öt Elem I. csoportja
Tradicionális belső erő Felnőtt vegyes, Csoportos fegyveres 1 Öt Elem II. csoportja
Tradicionális belső erő Felnőtt vegyes, Csoportos fegyveres 2 Öt Elem I. csoportja
Light Contact Serdülő fiú, -48 kg 1 Palkovics Balázs Spirit Se
Light Contact Serdülő fiú, -48 kg 2 Hargitai Dávid Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület
Light Contact Serdülő fiú, -56 kg 1 Patkós Imre Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE
Light Contact Serdülő fiú, -56 kg 2 Varga Béla Máté Spirit Se
Light Contact Serdülő fiú, -56 kg 3 Hornyák Máté Spirit Se
Light Contact Junior férfi, -75 kg 1 Pakucs Gergely Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület
Light Contact Junior férfi, -75 kg 2 Szabó Bence Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.
Light Contact Serdülő fiú, -70 kg 1 Nagy Máté Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE
Light Contact Serdülő fiú, -70 kg 2 Márki Bence Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE
Light Contact Felnőtt férfi, -65 kg 1 Tóth Árpád Spirit Se
Light Contact Felnőtt férfi, -65 kg 2 Boldog Róbert Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE
Light Contact Felnőtt férfi, -60 kg 1 Nagy József Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE
Light Contact Felnőtt férfi, -60 kg 2 Kovács Gergő Spirit Se
Light Contact Felnőtt férfi, -70 kg 1 Tóth Gábor Spirit Se
Light Contact Felnőtt férfi, -70 kg 2 Hangay Péter Controll SE
Light Contact Felnőtt férfi, -70 kg 3 Huszár Dominik Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület
Light Contact Felnőtt férfi, +90 kg 1 Molnár Sándor Acél Ököl
Light Contact Felnőtt férfi, +90 kg 2 Johanidesz Gábor Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület
Light Contact Serdülő lány, -52 kg 1 Marosi Ditta Andrea Tai Qi Boxing
Light Contact Serdülő lány, -52 kg 2 Csíkos Vanessza Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület
Light Contact Junior nő, -60 kg 1 Kiss Barbara Dóra Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület
Light Contact Junior nő, -60 kg 2 Gergely Katalin Spirit Se
Light Contact Junior nő, -60 kg 3 Mudri Csenge Spirit Se
Light Contact Felnőtt nő, +90 kg 1 Muszbek Petra Tai Qi Boxing
Light Contact Felnőtt nő, +90 kg 2 Szabó Ivett Tai Qi Boxing
Sanda Felnőtt nő, +90 kg 1 Muszbek Petra Tai Qi Boxing
Sanda Felnőtt nő, +90 kg 2 Szabó Ivett Tai Qi Boxing
Sanda Felnőtt férfi, -60 kg 1 Nagy József Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE
Sanda Felnőtt férfi, -60 kg 2 Kovács Gergő Spirit Se
Sanda Felnőtt férfi, -90 kg 1 Molnár Sándor Acél Ököl
Sanda Felnőtt férfi, -90 kg 2 Sónyi András Controll SE
Light Contact Felnőtt nő, -56 kg 1 Horváth Bianka Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE
Light Contact Felnőtt nő, -56 kg 2 Pápai Zsanett Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE
Light Contact Felnőtt nő, -56 kg 3 Farkas Krisztina Controll SE
Light Contact Felnőtt nő, -60 kg 1 Túri Bernadett Controll SE
Light Contact Felnőtt nő, -60 kg 2 Molnár Nikolett Controll SE
Light Contact Felnőtt férfi, -75 kg 1 Megyeri Máté Tűzmadár SE
Light Contact Felnőtt férfi, -75 kg 2 Pintér Bálint Controll SE
Light Contact Gyerek III fiú, -42 kg 1 Nagy Dániel Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE
Light Contact Felnőtt férfi, -80 kg 1 Németh Gábor Controll SE