2013. évi Hkf OB II. forduló eredményei

Modern Wushu chang chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Pesti Martin Szabolcs (Sárkánykard)
2 Nyomárkay Levente (Sárkánykard)
3 Tóth Bertalan (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Vendriczky Richárd (Acél Ököl)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Dorottya (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Vízi Enikő (Sárkánykard)
2 Jakobey Viktória (Sárkánykard)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Tóth Bertalan (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Dorottya (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Gyerek I fiú, Egyéni fegyveres)
1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Serdülő fiú, Egyéni fegyveres)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu giang (Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu giang (Serdülő fiú, Egyéni fegyveres)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu giang (Junior férfi, Egyéni fegyveres)
1 Nagy József (Acél Ököl)
Modern Wushu nan dao (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Serdülő lány, Egyéni fegyveres)
1 Nagy Klaudia (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Kósa Benő (TWSKE)
2 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Sáfár Gergő (Magyar Wushu Egyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Pataki P. Dominik (Tűzmadár SE)
2 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Kerényi Áron (Spirit Se)
4 Oláh Roland (TWSKE)
5 Vörös Kristóf (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Palkovics Balázs (Spirit Se)
2 Szalkai Zsolt (Tűzmadár SE)
3 Horváth Erik (Pelso SE)
4 Csoba Attila (Pelso SE)
5 Lutár Levente (Pelso SE)
6 Varga Béla Máté (Spirit Se)
7 Vaska-Pothárn Ferenc (Pelso SE)
8 Nyomárkay Levente (Sárkánykard)
9 Kovács Fábián (Magyar Wushu Egyesület)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
2 Németh Roland (Controll SE)
3 Bianchini Bence (Pelso SE)
4 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
5 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Licsár Gergely (Pelso SE)
2 Dohány Tamás (Controll SE)
3 Nagy József (Acél Ököl)
4 Bianchini Ádám (Pelso SE)
5 Bődi Gergely (Controll SE)
6 Vendriczky Richárd (Acél Ököl)
7 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bíró Dániel (Tűzmadár SE)
2 Lenner Tamás (Controll SE)
3 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
4 Tóth Árpád (Spirit Se)
5 Tóth Gábor (Spirit Se)
6 Garay László (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Kósa Panna (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Vízi Enikő (Sárkánykard)
2 Nagy Anna (Pelso SE)
3 Jakobey Viktória (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Kiss Dorottya (Spirit Se)
2 Kerényi Nóra (Spirit Se)
3 Horváth Dorka (Pelso SE)
4 Kohut Viktória (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Méhész Zita (Sárkánykard)
2 Homoki Virág (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Vereb-Dér Zsófia (Controll SE)
4 Farkas Krisztina (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Kerényi Áron (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Varga Béla Máté (Spirit Se)
2 Palkovics Balázs (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
2 Németh Roland (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Bianchini Ádám (Pelso SE)
2 Bődi Gergely (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Lenner Tamás (Controll SE)
2 Tóth Gábor (Spirit Se)
3 Tóth Árpád (Spirit Se)
4 Garay László (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Nagy Klaudia (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Kerényi Nóra (Spirit Se)
3 Kiss Dorottya (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Homoki Virág (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Vereb-Dér Zsófia (Controll SE)
3 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kósa Benő (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kerényi Áron (Spirit Se)
2 Oláh Roland (TWSKE)
3 Vörös Kristóf (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Palkovics Balázs (Spirit Se)
2 Varga Béla Máté (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
2 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Licsár Gergely (Pelso SE)
2 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Nagy József (Acél Ököl)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Garay László (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
2 Lenner Tamás (Controll SE)
3 Tóth Árpád (Spirit Se)
4 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
5 Tóth Gábor (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kósa Panna (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kiss Dorottya (Spirit Se)
2 Kerényi Nóra (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Homoki Virág (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Túri Bernadett (Controll SE)
3 Farkas Krisztina (Controll SE)
Light Contact (Serdülő fiú, -45 kg)
1 Hargitai Dávid (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
2 Nagy Dániel (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Serdülő fiú, -48 kg)
1 Patkós Imre (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Palkovics Balázs (Spirit Se)
Light Contact (Serdülő fiú, -52 kg)
1 Varga Béla Máté (Spirit Se)
2 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
Light Contact (Serdülő fiú, -75 kg)
1 Szabó Bence (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Márki Bence (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
3 Nagy Máté (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Junior férfi, -75 kg)
1 Pakucs Gergely (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
2 Boldog Róbert (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -70 kg)
1 Tóth Gábor (Spirit Se)
2 Huszár Dominik (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
3 Hangay Péter (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -75 kg)
1 Cordier Bálint (Controll SE)
2 Pintér Bálint (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Paulik László (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
2 Németh Gábor (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -56 kg)
1 Horváth Bianka (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Pápai Zsanett (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
3 Farkas Krisztina (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -60 kg)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Molnár Nikolett (Controll SE)
Sanda (Felnőtt férfi, -60 kg)
1 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Kovács Gergő (Spirit Se)
Sanda (Felnőtt férfi, -75 kg)
1 Mikus Dávid (Magyar Wushu Egyesület)
2 Zombori Roland (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Sanda (Felnőtt férfi, -90 kg)
1 Molnár Sándor (Acél Ököl)
2 Sónyi András (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -60 kg)
1 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Kovács Gergő (Spirit Se)
3 Gombkötő Tamás (Magyar Wing Tsun Egyesület)
Light Contact (Serdülő lány, -60 kg)
1 Kiss Barbara Dóra (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
2 Csíkos Vanessza (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos fegyveres)
1 Öt elem Fegyveres 1.
2 Öt elem Fegyveres 2.
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Bakki László (Magyar Taiji Kulturális Központ)
3 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
4 Szalai Miklós (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Bognár Mónika (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Kerekes Éva (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres)
1 Tokody Csaba (Magyar Taiji Kulturális Központ)
2 Bakki László (Magyar Taiji Kulturális Központ)
3 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
4 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni fegyveres)
1 Bognár Mónika (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Bognár Mónika (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 Öt elem Fegyveres 2.
Light Contact (Felnőtt férfi, +90 kg)
1 Johanidesz Gábor (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Light Contact (Junior nő, -56 kg)
1 Homoki Virág (Spirit Se)