2013. évi Hkf OB I. forduló eredményei

Modern Wushu chang chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Varga Vajk (Sárkánykard)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Pesti Martin Szabolcs (Sárkánykard)
Modern Wushu chang chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Vendriczky Richárd (Acél Ököl)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Bogó Rebeka (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Jakobey Viktória (Sárkánykard)
2 Vízi Enikő (Sárkánykard)
Modern Wushu chang chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Brigitta (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Méhész Zita (Sárkánykard)
Modern Wushu chang chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Slominski Renáta (Acél Ököl)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Jantos Dávid (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Tóth Bertalan (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
4 Molas Coll Marco (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Bogó Rebeka (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Brigitta (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Junior férfi, Egyéni fegyveres)
1 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Gyerek III fiú, Egyéni fegyveres)
1 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Serdülő fiú, Egyéni fegyveres)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu giang (Junior férfi, Egyéni fegyveres)
1 Nagy József (Acél Ököl)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu taijijian (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres)
1 Bakki László (Magyar Taiji Kulturális Központ)
2 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bakki László (Magyar Taiji Kulturális Központ)
2 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 Öt Elem egyesület csoportja
Modern Wushu taijijian (Felnőtt nő, Egyéni fegyveres)
1 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Kósa Benő (TWSKE)
2 Varga Vajk (Sárkánykard)
3 Almásy Flórián (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Mester Tamás (Spirit Se)
2 Oláh Roland (TWSKE)
3 Kerényi Áron (Spirit Se)
4 Vörös Kristóf (TWSKE)
5 Pataki P. Dominik (Tűzmadár SE)
6 Röss Kevin (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Szalkai Zsolt (Tűzmadár SE)
2 Csoba Attila (Pelso SE)
3 Lutár Levente (Pelso SE)
4 Jantos Dávid (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
5 Süli Botond (TWSKE)
6 Torda Péter (Spirit Se)
7 Palkovics Balázs (Spirit Se)
8 Antolovics Mátyás (Pelso SE)
9 Varga Béla Máté (Spirit Se)
10 Horváth Erik (Pelso SE)
11 Vaska-Pothárn Ferenc (Pelso SE)
12 Antal Barnabás (Sárkánykard)
13 Séra Salamon (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
2 Torda István (Spirit Se)
3 Séra Domonkos (TWSKE)
4 Bianchini Bence (Pelso SE)
5 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
6 Németh Roland (Controll SE)
7 Paluscsák Miklós (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
8 Hargitai Dávid (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
9 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Licsár Gergely (Pelso SE)
2 Séra Milán (TWSKE)
3 Bianchini Ádám (Pelso SE)
4 Vendriczky Richárd (Acél Ököl)
5 Vereczky Áron (TWSKE)
6 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
7 Dohány Tamás (Controll SE)
8 Bődi Gergely (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Kövér Kristóf (Sárkánykard)
2 Lenner Tamás (Controll SE)
3 Bíró Dániel (Tűzmadár SE)
4 Herczku Norbert (Sárkánykard)
5 Farkas Tamás (Spirit Se)
6 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
7 Garay Péter (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
8 Tóth Árpád (Spirit Se)
9 Ludescher Nimród (TWSKE)
10 Tóth Gábor (Spirit Se)
11 Szilágyi Máté (Spirit Se)
12 Kovács Gergő (Spirit Se)
13 Sárkány Péter (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
14 Pető Szilárd (Tűzmadár SE)
15 Garay László (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Kósa Panna (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
2 Kovács Emese Gyöngyvér (Golden Tigers SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Anna (Pelso SE)
2 Puchnyák Boglárka (Golden Tigers SE)
3 Vízi Enikő (Sárkánykard)
4 Jakobey Viktória (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Kerényi Nóra (Spirit Se)
2 Farkas Fanni (Spirit Se)
3 Horváth Dorka (Pelso SE)
4 Csíkos Vanessza (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
5 Kohut Viktória (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Gergely Katalin (Spirit Se)
3 Méhész Zita (Sárkánykard)
4 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Badar Ágnes (Spirit Se)
3 Blaskó-Nagy Andrea (Controll SE)
4 Farkas Krisztina (Controll SE)
5 Vereb-Dér Zsófia (Controll SE)
6 Pakscha Veronika (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Mester Tamás (Spirit Se)
2 Kerényi Áron (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Varga Béla Máté (Spirit Se)
2 Süli Botond (TWSKE)
3 Palkovics Balázs (Spirit Se)
4 Torda Péter (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Torda István (Spirit Se)
2 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Bianchini Ádám (Pelso SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Kövér Kristóf (Sárkánykard)
2 Lenner Tamás (Controll SE)
3 Farkas Tamás (Spirit Se)
4 Garay Péter (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
5 Tóth Árpád (Spirit Se)
6 Szilágyi Máté (Spirit Se)
7 Tóth Gábor (Spirit Se)
8 Kovács Gergő (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Farkas Fanni (Spirit Se)
2 Kerényi Nóra (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
2 Mudri Csenge (Spirit Se)
3 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Badar Ágnes (Spirit Se)
2 Túri Bernadett (Controll SE)
3 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
4 Blaskó-Nagy Andrea (Controll SE)
5 Vereb-Dér Zsófia (Controll SE)
6 Farkas Krisztina (Controll SE)
7 Pakscha Veronika (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Mester Tamás (Spirit Se)
2 Kerényi Áron (Spirit Se)
3 Oláh Roland (TWSKE)
4 Vörös Kristóf (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Süli Botond (TWSKE)
2 Palkovics Balázs (Spirit Se)
3 Torda Péter (Spirit Se)
4 Varga Béla Máté (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda István (Spirit Se)
2 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Nagy József (Acél Ököl)
2 Licsár Gergely (Pelso SE)
3 Séra Milán (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kövér Kristóf (Sárkánykard)
2 Lenner Tamás (Controll SE)
3 Farkas Tamás (Spirit Se)
4 Herczku Norbert (Sárkánykard)
5 Tóth Árpád (Spirit Se)
6 Garay László (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
7 Tóth Gábor (Spirit Se)
8 Ludescher Nimród (TWSKE)
9 Kovács Gergő (Spirit Se)
10 Szilágyi Máté (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kerényi Nóra (Spirit Se)
2 Farkas Fanni (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Gergely Katalin (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Badar Ágnes (Spirit Se)
4 Pakscha Veronika (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Puchnyák Boglárka (Golden Tigers SE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Csoportos küzdelmi)
1 Spirit SE csoportja
Light Contact (Gyerek III fiú, -42 kg)
1 Nagy Dániel (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Palkovics Balázs (Spirit Se)
Light Contact (Gyerek III fiú, -48 kg)
1 Varga Béla Máté (Spirit Se)
2 Szalkai Zsolt (Tűzmadár SE)
Light Contact (Serdülő fiú, -45 kg)
1 Patkós Imre (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
Light Contact (Junior férfi, -65 kg)
1 Sebestyén Krisztián (Golden Tigers SE)
2 Boldog Róbert (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Junior férfi, -70 kg)
1 Csonkás András (Golden Tigers SE)
2 Bögi Ádám (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
Light Contact (Junior férfi, -75 kg)
1 Pakucs Gergely (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
2 Turcsány Erik (TWSKE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -60 kg)
1 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Kovács Gergő (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt férfi, -65 kg)
1 Tóth Árpád (Spirit Se)
2 Herczeg Norbert (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -70 kg)
1 Huszár Dominik (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
2 Pintér Bálint (Controll SE)
3 Tóth Gábor (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt férfi, -80 kg)
1 Németh Gábor (Controll SE)
2 Zombori Roland (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
3 Szilágyi Máté (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Molnár Sándor (Acél Ököl)
2 Mátés Tibor (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Light Contact (Felnőtt férfi, +90 kg)
1 Bodó Balázs (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
2 Orsányi Iván Márk (TWSKE)
Light Contact (Junior nő, -60 kg)
1 Kiss Barbara Dóra (Mosonmagyaróvári Shaolin Kungfu Egyesület)
2 Gergely Katalin (Spirit Se)
3 Mudri Csenge (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt nő, -60 kg)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Molnár Nikolett (Controll SE)
3 Pakscha Veronika (Spirit Se)
Sanda (Felnőtt férfi, -80 kg)
1 Megyeri Máté (Tűzmadár SE)
2 Thamó Barna (Controll SE)
3 Proszenyák Gábor (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Sanda (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Molnár Sándor (Acél Ököl)
2 Gácsi Péter (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Sanda (Junior férfi, -75 kg)
1 Varsányi Bence (Tűzmadár SE)
2 Turcsány Erik (TWSKE)
3 Reiner István (Tűzmadár SE)
Light Contact (Serdülő fiú, -70 kg)
1 Márki Bence (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Szabó Bence (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Light Contact (Serdülő fiú, -56 kg)
1 Holló Attila (EBMAS-KWTE)
2 Torda István (Spirit Se)
3 Jécsák Máté Mátyás (EBMAS-KWTE)
Light Contact (Serdülő fiú, -80 kg)
1 Németh Tamás (Controll SE)
Light Contact (Junior férfi, -80 kg)
1 Fekete Zoltán (Magyar Wushu Egyesület)
Light Contact (Felnőtt nő, -70 kg)
1 Gácsi Mónika (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Sanda (Felnőtt férfi, -60 kg)
1 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Sanda (Serdülő fiú, -60 kg)
1 Fehér Viktor (Tűzmadár SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -75 kg)
1 Kincses Róbert (Golden Tigers SE)
1 Farkas Tamás (Spirit SE)
2 Cordier Bálint (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -56 kg)
1 Badar Ágnes (Spirit SE)
2 Horváth Bianka (Kisalföldi Shalolin Kung-Fu SE)
2 Pápai Zsanett (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)