2012. évi Magyar Bajnokság eredményei

Modern Wushu chang chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Dorottya (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Brigitta (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Szeles Nikolett (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Attila (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Dorottya (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Brigitta (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Szeles Nikolett (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Serdülő fiú, Egyéni fegyveres)
1 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Junior férfi, Egyéni fegyveres)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Serdülő lány, Egyéni fegyveres)
1 Szeles Nikolett (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Junior nő, Egyéni fegyveres)
1 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Gyerek III fiú, Egyéni fegyveres)
1 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Junior férfi, Egyéni fegyveres)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Serdülő lány, Egyéni fegyveres)
1 Szeles Nikolett (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Junior nő, Egyéni fegyveres)
1 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu giang (Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu giang (Gyerek III fiú, Egyéni fegyveres)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu giang (Serdülő fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy József (Acél Ököl)
2 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu giang (Junior férfi, Egyéni fegyveres)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Kemechey Edina (VSK Sportegyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Tokody Csaba (Magyar Taiji Kulturális Központ)
2 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
3 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Kemechey Edina (VSK Sportegyesület)
3 Sinák Magdolna (VSK Sportegyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres)
1 Tokody Csaba (Magyar Taiji Kulturális Központ)
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 Öt elem egyesület csoportja
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Mester Tamás (Spirit Se)
2 Kerényi Áron (Spirit Se)
3 Szics Alexander (Mei Hua Tang Lang)
4 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Torda István (Spirit Se)
2 Újvári Márton (Mei Hua Tang Lang)
3 Lutár Levente (Pelso SE)
4 Bianchini Bence (Pelso SE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Séra Milán (TWSKE)
2 Nagy József (Acél Ököl)
3 Licsár Gergely (Pelso SE)
4 Kiss Dániel (Spirit Se)
5 Sych Szergej (Mei Hua Tang Lang)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Tóth Árpád (Spirit Se)
2 Tóth Gábor (Spirit Se)
3 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Ábrányi Lili (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes)
1 Szászvárosi Virág (Mei Hua Tang Lang)
2 Toronyi Réka (Spirit Se)
3 Liptai Csenge (Acél Ököl)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Farkas Fanni (Spirit Se)
2 Kiss Dorottya (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Kerényi Nóra (Spirit Se)
3 Homoki Virág (Spirit Se)
4 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
2 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Takács Dalma (TWSKE)
2 Túri Bernadett (Controll SE)
3 Farkas Krisztina (Controll SE)
4 Blaskó-Nagy Andrea (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Pataki P. Dominik (Tűzmadár SE)
2 Vörös Kristóf (TWSKE)
3 Kósa Benő (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Lenner Tamás (Controll SE)
2 Albert Zoltán (Tung SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Mester Tamás (Spirit Se)
2 Kerényi Áron (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Torda István (Spirit Se)
2 Varga Béla Máté (Spirit Se)
3 Palkovics Balázs (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Bianchini Ádám (Pelso SE)
2 Kiss Dániel (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Tóth Árpád (Spirit Se)
2 Tóth Gábor (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Lenner Tamás (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Ábrányi Lili (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Kiss Dorottya (Spirit Se)
2 Farkas Fanni (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Kerényi Nóra (Spirit Se)
2 Mudri Csenge (Spirit Se)
3 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
4 Homoki Virág (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Túri Bernadett (Controll SE)
3 Takács Dalma (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda Péter (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda István (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Süli Márk Vencel (TWSKE)
2 Licsár Gergely (Pelso SE)
3 Séra Milán (TWSKE)
4 Kiss Dániel (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Brédl Bence (VSK Sportegyesület)
2 Tóth Árpád (Spirit Se)
3 Tóth Gábor (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Lenner Tamás (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Farkas Fanni (Spirit Se)
2 Kiss Dorottya (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Homoki Virág (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Takács Dalma (TWSKE)
3 Túri Bernadett (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Csoportos fegyveres)
1 Tradicionális külső erő (Junior vegyes, Csoportos fegyveres)
Light Contact (Felnőtt férfi, -70 kg)
1 Huszár Dominik (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Grundtner Bálint (Controll SE)
3 Pintér Bálint (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -75 kg)
1 Cordier Bálint (Controll SE)
2 Szita Dávid (Controll SE)
Sanda (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Molnár Sándor (Acél Ököl)
2 Sónyi András (Controll SE)
Light Contact (Gyerek III fiú, -42 kg)
1 Szalkai Zsolt (Tűzmadár SE)
2 Palkovics Balázs (Spirit Se)
Light Contact (Gyerek III fiú, -52 kg)
1 Kovács Gyula (VSK Sportegyesület)
2 Torda István (Spirit Se)
Light Contact (Gyerek III fiú, -45 kg)
1 Varga Béla Máté (Spirit Se)
2 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
Light Contact (Serdülő fiú, -70 kg)
1 Márki Bence (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Boldog Róbert (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Junior férfi, -75 kg)
1 Tóth Gábor (Spirit Se)
2 Molnár Tamás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Radics Richárd (Mei Hua Tang Lang)
Light Contact (Junior férfi, -65 kg)
1 Sárdi János (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Tóth Árpád (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt férfi, -60 kg)
1 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Kovács Gergő (Spirit Se)
Light Contact (Serdülő lány, -56 kg)
1 Homoki Virág (Spirit Se)
2 Mudri Csenge (Spirit Se)
Light Contact (Junior nő, -56 kg)
1 Pápai Zsanett (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Gergely Katalin (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Paulik László (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Németh Gábor (Controll SE)
Sanda (Felnőtt férfi, -60 kg)
1 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Kovács Gergő (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt férfi, -90 kg)
1 Major Sándor (TWSKE)
2 Horváth Gergely Balázs (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Light Contact (Gyerek III fiú, -75 kg)
1 Szabó Bence (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Light Contact (Junior férfi, -60 kg)
1 Szabó Attila (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, +90 kg)
1 Bodó Balázs (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -56 kg)
1 Kóger Sára (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -60 kg)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
Sanda (Felnőtt férfi, -65 kg)
1 Magyari Zsolt Viktor (TWSKE)
Sanda (Felnőtt férfi, -70 kg)
1 Kiss Balázs (TWSKE)
Sanda (Felnőtt férfi, -90 kg)
1 Major Sándor (TWSKE)
Sanda (Junior férfi, -80 kg)
1 Gácsi Péter (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)