2012. évi Hkf OB II. forduló eredményei

Tradicionális Belsőerős kategóriák
Pástfőbíró: Juhász Imre
1. pontozóbíró: Parragh Csaba
2. pontozóbíró: Varga Gergely
3. pontozóbíró: Tóth Zoltán
Jegyzőkönyvvezető: Horváth Árpád
Felvezető: Nagyné Körmöndi Andrea
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 Öt Elem egyesület csoportja
Andrási Tamás, Hokker Hajnalka, Nagy Beatrix, Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Tokody Csaba (Magyar Taiji Kulturális Központ)
2 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
3 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Kemechey Edina (VSK Sportegyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres)
1 Tokody Csaba (Magyar Taiji Kulturális Központ)
Tradicionális Külsőerős kategóriák
Pástfőbíró: Serflek József
1. pontozóbíró: Kevei János
2. pontozóbíró: Bertalan Ákos
3. pontozóbíró: Tóth Zoltán
4. pontozóbíró: Parragh Csaba
5. pontozóbíró: Farkas-Solymár Edit
Jegyzőkönyvvezető: Major Eszter
Felvezető: Magyar László
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Pataki P. Dominik (Tűzmadár SE)
2 Kósa Benő (TWSKE)
3 Oláh Roland (TWSKE)
4 Vörös Kristóf (TWSKE)
5 Almásy Flórián (Sárkánykard)
6 Röss Kevin (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Mester Tamás (Spirit Se)
2 Süli Botond (TWSKE)
3 Kerényi Áron (Spirit Se)
4 Torda Péter (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Torda István (Spirit Se)
2 Bianchini Bence (Pelso SE)
3 Palkovics Balázs (Spirit Se)
4 Varga Béla Máté (Spirit Se)
5 Lutár Levente (Pelso SE)
6 Soltész Patrik (Spirit Se)
7 Séra Domonkos (TWSKE)
8 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
9 Csoba Attila (Pelso SE)
10 Antal Barnabás (Sárkánykard)
11 Gombás Bálint (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Licsár Gergely (Pelso SE)
2 Nagy József (Acél Ököl)
3 Séra Milán (TWSKE)
4 Bianchini Ádám (Pelso SE)
5 Süli Márk Vencel (TWSKE)
6 Langó István (Tung SE)
7 Németh Roland (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Tóth Árpád (Spirit Se)
3 Vendriczky Richárd (Acél Ököl)
4 Tóth Gábor (Spirit Se)
5 Kiss Károly (Tung SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Lenner Tamás (Controll SE)
2 Telegdy Ákos (TWSKE)
3 Albert Zoltán (Tung SE)
4 Ludescher Nimród (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Kósa Panna (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes)
1 Liptai Csenge (Acél Ököl)
2 Toronyi Réka (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Homoki Virág (Spirit Se)
3 Kerényi Nóra (Spirit Se)
4 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Blaskó-Nagy Andrea (Controll SE)
3 Farkas Krisztina (Controll SE)
4 Takács Dalma (TWSKE)
5 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Mester Tamás (Spirit Se)
2 Süli Botond (TWSKE)
3 Torda Péter (Spirit Se)
4 Kerényi Áron (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Torda István (Spirit Se)
2 Varga Béla Máté (Spirit Se)
3 Soltész Patrik (Spirit Se)
4 Palkovics Balázs (Spirit Se)
5 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Bianchini Ádám (Pelso SE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Tóth Árpád (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Lenner Tamás (Controll SE)
2 Telegdy Ákos (TWSKE)
3 Albert Zoltán (Tung SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
3 Kerényi Nóra (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Takács Dalma (TWSKE)
2 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Túri Bernadett (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda Péter (Spirit Se)
2 Süli Botond (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda István (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Süli Márk Vencel (TWSKE)
2 Séra Milán (TWSKE)
3 Nagy József (Acél Ököl)
4 Licsár Gergely (Pelso SE)
5 Langó István (Tung SE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Tóth Árpád (Spirit Se)
2 Tóth Gábor (Spirit Se)
3 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
4 Kiss Károly (Tung SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Lenner Tamás (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Pataki Éva (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Túri Bernadett (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior vegyes, Csoportos fegyveres)
1 Érdi Shaolin egyesület csoportja
Sanda és Light contact kategóriák
Pástfőbíró: Koszogovics Mihály
középbíró: Bornemissza Péter/Mike Sándor/Bugár Bertalan,
1. pontozóbíró:Cser István/Fogd Viktória
2. pontozóbíró: Józan Tanás
3. pontozóbíró: Dr Kollár György
Jegyzőkönyvvezető: Fogd Viktória
Időmérő: Hollósi Mónika
Felvezető: Jantos Attila
Light Contact (Gyerek III fiú, -39 kg)
1 Szalkai Zsolt (Tűzmadár SE)
2 Palkovics Balázs (Spirit Se)
Light Contact (Gyerek III fiú, -45 kg)
1 Varga Béla Máté (Spirit Se)
2 Stekler Bendegúz (Spirit Se)
3 Soltész Patrik (Spirit Se)
Light Contact (Serdülő fiú, -75 kg)
1 Molnár Tamás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Schmaus Mathias (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Light Contact (Junior férfi, -65 kg)
1 Tóth Árpád (Spirit Se)
2 Sárdi János (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Szabó Attila (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Light Contact (Junior férfi, -70 kg)
1 Tóth Gábor (Spirit Se)
2 Radics Richárd (Mei Hua Tang Lang)
Light Contact (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Paulik László (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Thamó Barna (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, +90 kg)
1 Major Sándor (TWSKE)
2 Bodó Balázs (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
3 Horváth Gergely Balázs (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Light Contact (Serdülő lány, -56 kg)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Homoki Virág (Spirit Se)
Light Contact (Junior nő, -56 kg)
1 Pápai Zsanett (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Gergely Katalin (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt férfi, -70 kg)
1 Huszár Dominik (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Pintér Bálint (Controll SE)
Light Contact (Serdülő fiú, -75 kg)
1 Szabó Bence (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Márki Bence (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Gyerek III fiú, -52 kg)
1 Torda István (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt férfi, -60 kg)
1 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -75 kg)
1 Cordier Bálint (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -56 kg)
1 Kóger Sára (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -60 kg)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
Sanda (Junior férfi, -80 kg)
1 Gácsi Péter (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Sanda (Felnőtt férfi, -65 kg)
1 Magyari Zsolt Viktor (TWSKE)
2 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Sanda (Felnőtt férfi, -75 kg)
1 Biró Dániel (Tűzmadár SE)
2 Kiss Balázs (TWSKE)
3 Gyovai Zsombor (TWSKE)
Sanda (Felnőtt férfi, -80 kg)
1 Thamó Barna (Controll SE)
2 Bakos Bence (TWSKE)
Sanda (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Molnár Sándor (Acél Ököl)
2 Kreisz Zsolt (Sárkánykard)
3 Sónyi András (Controll SE)