2012. évi Hkf OB I. forduló eredményei

Sanda (Felnőtt férfi, -60 kg)
1 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Kovács Gergő (Spirit Se)
Sanda (Junior férfi, -75 kg)
1 Gácsi Péter (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
2 Biró Dániel (Tűzmadár SE)
Sanda (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Major Sándor (TWSKE)
2 Retek Amadé (Mei Hua Tang Lang)
3 Sónyi András (Controll SE)
Sanda (Felnőtt férfi, -80 kg)
1 Thamó Barna (Controll SE)
2 Garay Péter (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
3 Beder Ferenc (Mei Hua Tang Lang)
Light Contact (Serdülő fiú, -48 kg)
1 Veiner Patrik (Magyar Shirayana Vajramutthi)
2 Kovács Gyula (VSK Sportegyesület)
Light Contact (Serdülő fiú, -60 kg)
1 Boldog Róbert (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Molnár Dániel (Magyar Shirayana Vajramutthi)
Light Contact (Serdülő fiú, -65 kg)
1 Turcsány Erik (TWSKE)
2 Márki Bence (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Serdülő fiú, -80 kg)
1 Molnár Tamás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Schmaus Mathias (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Light Contact (Felnőtt férfi, -90 kg)
1 Bodó Balázs (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Szabó István (Spirit Se)
3 Horváth Gergely Balázs (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Light Contact (Junior férfi, -65 kg)
1 Tóth Gábor (Spirit Se)
2 Szabó Attila (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -60 kg)
1 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
2 Kovács Gergő (Spirit Se)
3 Csukás István (Magyar Shirayana Vajramutthi)
Light Contact (Junior férfi, -70 kg)
1 Fejér Gábor Ifj.. (Gyémántkapu Egyesület)
2 Tóth Árpád (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt férfi, -70 kg)
1 Farkas Tamás (Spirit Se)
2 Keszthelyi Antal (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
3 Grundtner Bálint (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -75 kg)
1 Cordier Bálint (Controll SE)
2 Szita Dávid (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -80 kg)
1 Németh Gábor (Controll SE)
2 Szilágyi Máté (Spirit Se)
3 Bíró Ádám (Hét Csillag Kulturális és Sport Egyesület)
Light Contact (Gyerek III fiú, -70 kg)
1 Szabó Bence (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Light Contact (Serdülő lány, -52 kg)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
Light Contact (Junior nő, -56 kg)
1 Pápai Zsanett (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -60 kg)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
Sanda (Junior férfi, -70 kg)
1 Brédl Bence (VSK Sportegyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Pataki P. Dominik (Tűzmadár SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Mester Tamás (Spirit Se)
2 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Szics Alexander (Mei Hua Tang Lang)
4 Kurucz Tamás (Spirit Se)
5 Kerényi Áron (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Lutár Levente (Pelso SE)
2 Újvári Márton (Mei Hua Tang Lang)
3 Varga Béla Máté (Spirit Se)
4 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
5 Palkovics Balázs (Spirit Se)
6 Soltész Patrik (Spirit Se)
7 Bianchini Bence (Pelso SE)
8 Csoba Attila (Pelso SE)
9 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
10 Gróf Domonkos (Sárkánykard)
11 Antal Barnabás (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Licsár Gergely (Pelso SE)
2 Sych Szergej (Mei Hua Tang Lang)
3 Kiss Dániel (Spirit Se)
4 Bianchini Ádám (Pelso SE)
5 Németh Roland (Controll SE)
6 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Herczku Norbert (Sárkánykard)
2 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Tóth Gábor (Spirit Se)
4 Butisan Márk (Acél Ököl)
5 Tóth Árpád (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Somssich Botond (Sárkánykard)
2 Lenner Tamás (Controll SE)
3 Pintér Bálint (Controll SE)
4 Takács Előd (TWSKE)
5 Győri Gábor (Controll SE)
6 Szarvas Ádám (Mei Hua Tang Lang)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Ábrányi Lili (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
2 Szászvárosi Virág (Mei Hua Tang Lang)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Farkas Fanni (Spirit Se)
2 Kiss Dorottya (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Homoki Virág (Spirit Se)
3 Kerényi Nóra (Spirit Se)
4 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
5 Takács Viktória (Tűzmadár SE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
2 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Apró Ágnes (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Takács Dalma (TWSKE)
2 Farkas Krisztina (Controll SE)
3 Zajkás Petra (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
4 Blaskó-Nagy Andrea (Controll SE)
5 Túri Bernadett (Controll SE)
6 Vereb-Dér Zsófia (Controll SE)
7 Rudnay Fanni (Mei Hua Tang Lang)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Kurucz Tamás (Spirit Se)
2 Kerényi Áron (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Soltész Patrik (Spirit Se)
2 Varga Béla Máté (Spirit Se)
3 Palkovics Balázs (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Kiss Dániel (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Tóth Árpád (Spirit Se)
2 Tóth Gábor (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Somssich Botond (Sárkánykard)
2 Takács Előd (TWSKE)
3 Lenner Tamás (Controll SE)
4 Pintér Bálint (Controll SE)
5 Szabó Tamás (Tűzmadár SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Ábrányi Lili (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Farkas Fanni (Spirit Se)
2 Kiss Dorottya (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Homoki Virág (Spirit Se)
3 Kerényi Nóra (Spirit Se)
4 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Takács Dalma (TWSKE)
3 Zajkás Petra (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
4 Vereb-Dér Zsófia (Controll SE)
5 Blaskó-Nagy Andrea (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Soltész Patrik (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kiss Dániel (Spirit Se)
2 Licsár Gergely (Pelso SE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Brédl Bence (VSK Sportegyesület)
2 Herczku Norbert (Sárkánykard)
3 Butisan Márk (Acél Ököl)
4 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
5 Tóth Gábor (Spirit Se)
6 Tóth Árpád (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kövér Kristóf (Sárkánykard)
2 Pham Phan Anh (VSK Sportegyesület)
3 Lenner Tamás (Controll SE)
4 Takács Előd (TWSKE)
5 Győri Gábor (Controll SE)
6 Takács Dániel (VSK Sportegyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kiss Dorottya (Spirit Se)
2 Farkas Fanni (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Homoki Virág (Spirit Se)
2 Mudri Csenge (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Takács Dalma (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Junior vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 SPIRIT 3
Tradicionális külső erő (Gyerek II vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 SPIRIT 1
Tradicionális külső erő (Gyerek III vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 SPIRIT 2
Modern Wushu chang chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Kövér Kristóf (Sárkánykard)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Dorottya (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Nikolett (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Zajkás Petra (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Sinák Magdolna (VSK Sportegyesület)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Szalma Péter (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Dorottya (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Nikolett (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Veres Brigitta (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Zajkás Petra (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Gyerek III fiú, Egyéni fegyveres)
1 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Junior férfi, Egyéni fegyveres)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Serdülő lány, Egyéni fegyveres)
1 Szeles Nikolett (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Junior nő, Egyéni fegyveres)
1 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu gun (Felnőtt nő, Egyéni fegyveres)
1 Zajkás Petra (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Gyerek II fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Gyerek III fiú, Egyéni fegyveres)
1 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Junior férfi, Egyéni fegyveres)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Serdülő lány, Egyéni fegyveres)
1 Szeles Nikolett (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Junior nő, Egyéni fegyveres)
1 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu jian (Felnőtt nő, Egyéni fegyveres)
1 Zajkás Petra (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu giang (Serdülő fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy József (Acél Ököl)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szupkay Katalain (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Kemechey Edina (VSK Sportegyesület)
3 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni fegyveres)
1 Kemechey Edina (VSK Sportegyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Kardos Gábor (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Sinák Magdolna (VSK Sportegyesület)
2 Szupkay Katalain (Öt Elem Wushu Egyesület)
3 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 Öt Elem Egyesület csoportja