2011. évi Magyar Bajnokság

Light Contact (Gyerek III fiú, -48 kg)
1 Veiner Patrik (Magyar Shirayana Vajramutthi)
2 Molnár László (Gajdán Tai Qi)
Light Contact (Junior férfi, -52 kg)
1 Fehér Viktor (Tűzmadár SE)
2 Varga Csaba (Magyar Wushu Egyesület)
Light Contact (Gyerek III fiú, -60 kg)
1 Molnár Dániel (Magyar Shirayana Vajramutthi)
2 Márki Bence (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Serdülő fiú, -56 kg)
1 Stefán Attila (Gajdán Tai Qi)
2 Boldog Róbert (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Junior férfi, -60 kg)
1 Cseh Máté (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
2 Héja Péter (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Light Contact (Junior férfi, -65 kg)
1 Tóth Gábor (Spirit Se)
2 Sárdi János (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Huszár Dominik (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Light Contact (Junior férfi, -70 kg)
1 Pintér Bálint (Controll SE)
2 Tóth Árpád (Spirit Se)
3 Fejér Gábor Ifj.. (Gyémántkapu Egyesület)
4 Gácsi Péter (Magyarországi Buddhista Hagyományőrző kör)
Light Contact (Junior férfi, -80 kg)
1 Juhász Attila (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
2 Bozsányi Szabolcs (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Light Contact (Felnőtt férfi, -65 kg)
1 Tóth Tibor (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Kiss Ferenc (Gajdán Tai Qi)
3 Szatmári István (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Light Contact (Felnőtt férfi, -70 kg)
1 Farkas Tamás (Spirit Se)
2 Szita Dávid (Controll SE)
3 Grundtner Bálint (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Bodó Balázs (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Kocsis Martin (Hét Csillag Kulturális és Sport Egyesület)
Light Contact (Felnőtt nő, -60 kg)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Ignácz Melitta (Tai Qi Boxing)
Sanda (Felnőtt nő, -65 kg)
1 Vargáné Lévay Zsuzsanna (Sárkánykard)
2 Muszbek Petra (Tai Qi Boxing)
3 Ignácz Melitta (Tai Qi Boxing)
Sanda (Felnőtt férfi, -80 kg)
1 Thamó Barna (Controll SE)
2 Nagylaki László (Magyar Shirayana Vajramutthi)
3 Beder Ferenc (Mei Hua Tang Lang)
Sanda (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Molnár Sándor (Acél Ököl)
2 Retek Amadé (Mei Hua Tang Lang)
Sanda (Felnőtt férfi, +90 kg)
1 Major Sándor (TWSKE)
2 Jedlicska János (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
3 Lapu Sándor (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Light Contact (Felnőtt férfi, -80 kg)
1 Paulik László (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Németh Gábor (Controll SE)
3 Nagylaki László (Magyar Shirayana Vajramutthi)
Tradicionális külső erő (Gyerek II vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 SPIRIT 1
Tradicionális külső erő (Serdülő vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 SPIRIT 3
2 SPIRIT 2
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Csoportos küzdelmi)
1 SPIRIT PÁROS FIÚ
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Csoportos küzdelmi)
1 SPIRIT PÁROS LÁNY
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Mester Tamás (Spirit Se)
2 Gál Kristóf (Northem PMP SE)
3 Szics Alexander (Mei Hua Tang Lang)
4 Kerényi Áron (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Menzer Zsolt (Tűzmadár SE)
2 Palkovics Balázs (Spirit Se)
3 Lutár Levente (Pelso SE)
4 Süli Botond (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Sych Szergej (Mei Hua Tang Lang)
2 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
3 Bianchini Bence (Pelso SE)
4 Süli Márk Vencel (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Licsár Gergő (Pelso SE)
2 Butisan Márk (Acél Ököl)
3 Vendriczky Richárd (Acél Ököl)
4 Kiss Dániel (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Herczku Norbert (Sárkánykard)
2 Pintér Bálint (Controll SE)
3 Tóth Árpád (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Takács Előd (TWSKE)
2 Lenner Tamás (Pelso SE)
3 Benkóczy Gergő (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Ábrányi Lili (Spirit Se)
2 Toronyi Réka (Spirit Se)
3 Liptai Csenge (Acél Ököl)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes)
1 Szászvárosi Virág (Mei Hua Tang Lang)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Kerényi Nóra (Spirit Se)
2 Kiss Dorottya (Spirit Se)
3 Horváth Vanessza (Tung SE)
4 Farkas Fanni (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Homoki Virág (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Farkas Krisztina (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Süli Botond (TWSKE)
2 Varga Béla Máté (Spirit Se)
3 Torda Péter (Spirit Se)
4 Kurucz Tamás (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Butisan Márk (Acél Ököl)
2 Nagy József (Acél Ököl)
3 Kiss Dániel (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Pintér Bálint (Controll SE)
2 Tóth Árpád (Spirit Se)
3 Tóth Gábor (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Lenner Tamás (Pelso SE)
2 Takács Előd (TWSKE)
3 Tóth László Gábor (Sárkánykard)
4 Albert Zoltán (Tung SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Toronyi Réka (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Kerényi Nóra (Spirit Se)
2 Kiss Dorottya (Spirit Se)
3 Farkas Fanni (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Gergely Katalin (Spirit Se)
3 Homoki Virág (Spirit Se)
4 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Farkas Krisztina (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda Péter (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Süli Márk Vencel (TWSKE)
2 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Butisan Márk (Acél Ököl)
2 Nagy József (Acél Ököl)
3 Kiss Dániel (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Herczku Norbert (Sárkánykard)
2 Tóth Árpád (Spirit Se)
3 Tóth Gábor (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Takács Előd (TWSKE)
2 Lenner Tamás (Pelso SE)
3 Tóth László Gábor (Sárkánykard)
4 Győri Gábor (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kiss Dorottya (Spirit Se)
2 Horváth Vanessza (Tung SE)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Gergely Katalin (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Cao Gao Jie (Magyar Kung-fu Egyetem)
2 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Kövér Kristóf (Sárkánykard)
2 Fábián Balázs (Sárkánykard)
Modern Wushu chang chuan (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Dorottya (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Kirilla Lilla (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
2 Szeles Nikolett (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu chang chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Zajkás Petra (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Magyari Kurszán (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Mátyás (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Bényei Máté (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bereczki András (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Benkóczy Gergő (Sárkánykard)
Modern Wushu nan chuan (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Nikolett (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Georgina (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu nan chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Zajkás Petra (Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika SE.)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu giang (Serdülő fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy József (Acél Ököl)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres)
1 Tarcai Zoltán (Magyar Kung-fu Egyetem)
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 Öt Elem Wushu egyesület csoportja
Light Contact (Gyerek I fiú, -42 kg)
1 Patkós Ádám (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Junior férfi, -75 kg)
1 Dengi Dániel (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Light Contact (Felnőtt férfi, -75 kg)
1 Cordier Bálint (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -90 kg)
1 Horváth Gergely B. (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Light Contact (Serdülő lány, -85 kg)
1 Muszbek Petra (Tai Qi Boxing)
Light Contact (Junior nő, -56 kg)
1 Pápai Zsanett (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Light Contact (Junior nő, -65 kg)
1 Gácsi Mónika (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Light Contact (Felnőtt nő, -56 kg)
1 Kóger Sára (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt nő, -65 kg)
1 Vargáné Lévay Zsuzsanna (Sárkánykard)
Sanda (Felnőtt férfi, -60 kg)
1 Nagy József (Mezőtúri Wing Chun Kung Fu Harcművészeti SE)
Sanda (Serdülő fiú, -85 kg)
1 Gonzalez Inti (Mei Hua Tang Lang)