2011. évi HKF OB II. forduló eredményei

VERSENYJEGYZŐKÖNYV
A verseny megnevezése: 2011. évi HKF Országos Ranglista Bajnokság 2. forduló
A verseny helyszine: Érd. Fácánköz utca 1. Batthyányi tornacsarnok
A verseny szervezője: Magyar Wushu Egyesület és az Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatika Sportegyesület.
A verseny orvosa: Dr Vutskits Zsolt
A verseny főbírója: Varga István
versenyzők létszáma: 118
résztvevő egyesületek száma. 15
Küzdelmi pást:
Light kontakt:
Pástfőbíró: Koszogovits Mihály
Középbírók: Cser István, Bornemissza Péter, Mike Sándor
pontozóbíró: Sokorai Viktor
pontozóbíró: Fogd Viktória
pontozóbíró: Dr. Kollár György
pontozóbíró: Hiermann Bálint
pontozóbíró: Palásti István
Light Contact (Gyerek III fiú, -52 kg)
1 Fehér Viktor
2 Veiner Patrik
Light Contact (Gyerek II fiú, -42 kg)
1 Vágvölgyi Andor
2 Patkós Ádám
Light Contact (Junior férfi, -60 kg)
1 Cseh Máté
2 Héja Péter
Light Contact (Gyerek III fiú, -60 kg)
1 Márki Bence
2 Molnár Dániel
Light Contact (Serdülő fiú, -56 kg)
1 Boldog Róbert
Light Contact (Junior férfi, -65 kg)
1 Tóth Gábor
2 Huszár Dominik
3 Sárdi János
Light Contact (Junior férfi, -70 kg)
1 Tóth Árpád
2 Pintér Bálint
Light Contact (Junior férfi, -75 kg)
1 Dengi Dániel
2 Rigó István
Light Contact (Junior férfi, -80 kg)
1 Juhász Attila
2 Bozsányi Szabolcs
Light Contact (Felnőtt férfi, -70 kg)
1 Szita Dávid
2 Grundtner Bálint
3 Czabán Máté
Light Contact (Felnőtt férfi, -75 kg)
1 Szederkényi Marcell
2 Lamberti Nico
3 Bíró Ádám
Light Contact (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Paulik László
2 Bodó Balázs
3 Kocsis Martin
Light Contact (Felnőtt férfi, -90 kg)
1 Horváth Gergely B.
Light Contact (Felnőtt férfi, +90 kg)
1 Szelei András
Light Contact (Felnőtt nő, -56 kg)
1 Kóger Sára
2 Pápai Zsanett
Light Contact (Felnőtt nő, -60 kg)
1 Túri Bernadett
Light Contact (Felnőtt nő, -65 kg)
1 Vargáné Lévay Zsuzsanna
Sanda
Pástfőbíró: Varga István
Középbíró: Mike Sándor
pontozóbíró: Sokorai Viktor
pontozóbíró: Fogd Viktória
pontozóbíró: Dr. Kollár György
pontozóbíró: Hiermann Bálint
pontozóbíró: Palásti István
Sanda (Serdülő fiú, -85 kg)
1 Gonzalez Inti
Sanda (Felnőtt férfi, -65 kg)
1 Nagy József
Sanda (Felnőtt férfi, -75 kg)
1 Megyeri Máté
2 Thamó Barna
Sanda (Felnőtt férfi, -80 kg)
1 Nagylaki László
2 Beder Ferenc
Sanda (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Molnár Sándor
2 Retek Amadé
3 Sónyi András
Sanda (Felnőtt férfi, +90 kg)
1 Lapu Sándor
2 Szilvás Árpád
Sanda (Felnőtt nő, -60 kg)
1 Halmai Ágnes
Sanda (Felnőtt nő, -65 kg)
1 Vargáné Lévay Zsuzsanna
Tradicionális Külsőerős pást
Pástfőbíró: Varga István, Fejér Gábor
pontozóbíró: Serflek József
pontozóbíró: Tóth Zoltán
pontozóbíró: Kevei János
pontozóbíró: Bertalan Ákos
pontozóbíró: Kiss Kálmán
pontozóbíró: Farkas Zsolt
pontozóbíró: Cser István
Tradicionális külső erő (Gyerek II vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 SPIRIT 1
Tradicionális külső erő (Serdülő vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 SPIRIT 3
2 SPIRIT 2
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Csoportos küzdelmi)
1 SPIRIT PÁROS FIÚK
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Csoportos küzdelmi)
1 SPIRIT PÁROS LÁNYOK
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Mester Tamás
2 Kerényi Áron
3 Szics Alexander
4 Pataki P. Dominik
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Menzer Zsolt
2 Lutár Levente
3 Süli Botond
4 Kovács Bálint
5 Kurucz Tamás
6 Torda Péter
7 Varga Béla Máté
8 Csoba Attila
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Süli Márk Vencel
2 Torda István
3 Sych Szergej
4 Séra Domonkos
5 Paluscsák Miklós
6 Gombás Bálint
7 Bianchini Bence
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Butisan Márk
2 Licsár Gergő
3 Séra Milán
4 Kiss Dániel
5 Vendriczky Richárd
6 Nagy József
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Herczku Norbert
2 Biró Dániel
3 Pintér Bálint
4 Tóth Árpád
5 Tóth Gábor
6 Veres Ábel
7 Simon Ádám
8 Zsótér Balázs
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Takács Előd
2 Lenner Tamás
3 Benkóczy Gergő
4 Győri Gábor
5 Szarvas Ádám
6 Fábián Balázs
7 Telegdy Ákos
8 Tóth László Gábor
9 Halasi Zoltán
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Toronyi Réka
2 Ábrányi Lili
3 Liptai Csenge
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes)
1 Szászvárosi Virág
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Kiss Dorottya
2 Kerényi Nóra
3 Farkas Fanni
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mudri Csenge
2 Homoki Virág
3 Gergely Katalin
4 Takács Viktória
5 Szakály Judit Sarolta
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Farkas Krisztina
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Túri Bernadett
2 Halmai Ágnes
3 Takács Dalma
4 Blaskó-Nagy Andrea
5 Vereb-Dér Zsófia
6 Rudnay Fanni
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Süli Botond
2 Torda Péter
3 Varga Béla Máté
4 Kurucz Tamás
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Torda István
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Butisan Márk
2 Nagy József
3 Kiss Dániel
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Biró Dániel
2 Tóth Gábor
3 Tóth Árpád
4 Veres Ábel
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Lenner Tamás
2 Takács Előd
3 Tóth László Gábor
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Toronyi Réka
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Kerényi Nóra
2 Farkas Fanni
3 Kiss Dorottya
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Mudri Csenge
2 Gergely Katalin
3 Homoki Virág
4 Szakály Judit Sarolta
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Farkas Krisztina
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Túri Bernadett
2 Takács Dalma
3 Halmai Ágnes
4 Blaskó-Nagy Andrea
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda Péter
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Süli Márk Vencel
2 Torda István
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Butisan Márk
2 Nagy József
3 Kiss Dániel
4 Séra Milán
5 Vendriczky Richárd
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Herczku Norbert
2 Biró Dániel
3 Tóth Gábor
4 Tóth Árpád
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Takács Előd
2 Lenner Tamás
3 Tóth László Gábor
4 Győri Gábor
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kiss Dorottya
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Mudri Csenge
2 Gergely Katalin
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Takács Dalma
2 Túri Bernadett
3 Halmai Ágnes
Modern Wushu és Tradicionális Belsőerős pást
Pástfőbíró: Herczeg András
pontozóbíró: Váczy Balázs
pontozóbíró: Wolf Katalin
pontozóbíró: Hiermann Viktor
pontozóbíró: Belovai Kristóf
pontozóbíró: Tokody Csaba
pontozóbíró: Balogh Attila
pontozóbíró: Baloghné Oszald Nicolett
pontozóbíró: Bencze Attila
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Andrási Tamás
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szupkay Katalain
2 Nagy Beatrix
Modern Wushu chang chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián
Modern Wushu chang chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Magyari Kurszán
Modern Wushu chang chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Sólyom Patrik
2 Veres Mátyás
Modern Wushu chang chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Cao Gaojie
2 Bényei Máté
Modern Wushu chang chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bereczki András
Modern Wushu chang chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Fábián Balázs
Modern Wushu chang chuan (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mák Dorottya
Modern Wushu chang chuan (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Nikolett
Modern Wushu chang chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Georgina
Modern Wushu chang chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Zajkás Petra
2 Csöme Csilla
3 Sinák Magdolna
Modern Wushu nan chuan (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Márk Krisztián
Modern Wushu nan chuan (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Magyari Kurszán
Modern Wushu nan chuan (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Veres Mátyás
Modern Wushu nan chuan (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Bényei Máté
Modern Wushu nan chuan (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Bereczki András
Modern Wushu nan chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Benkóczy Gergő
2 Tóth Csaba
Modern Wushu nan chuan (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Nikolett
Modern Wushu nan chuan (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szeles Georgina
Modern Wushu nan chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Zajkás Petra
2 Csöme Csilla
Modern Wushu giang (Serdülő fiú, Egyéni fegyveres)
1 Nagy József
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Andrási Tamás
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Beatrix
2 Szupkay Katalain
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres)
1 Tarcai Zoltán
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 Öt Elem Wushu Egyesület csoportja