2011. évi Hkf Formagyakorlat OB I. forduló eredményei

Chang Quan san duan (gyerek I-II.)
1 Magyari Kurszán
2 Jantos Dávid
3 Nagy Márk Krisztián
Chang Quan san duan (Gyerek III., serdülő, junior)
1 Bereczki András
2 Szeles Georgina
3 Veres Mátyás
4 Bényei Máté
Chang Quan san duan (Gyerek III., serdülő lány)
1 Nagy Klaudia
2 Kirilla Lilla
3 Szeles Nikolett
Chang Quan san duan felnőtt
1 Csöme Csilla
2 Zajkás Petra
3 Tóth Csaba
Chang Quan shao nian (Gyerek I-II.)
1 Nagy Márk Krisztián
2 Jantos Dávid
3 Magyari Kurszán
Chang Quan shao nian Gyerek III.
1 Nagy Klaudia
2 Veres Mátyás
Chang Quan shao nian Serdülő
1 Cao Gaojian
2 Bényei Máté
Chang Quan shao nian Serdülő-Junior
1 Szeles Georgina
2 Kirilla Lilla
3 Szeles Nikolett
Nan Quan junior – Felnőtt
1 Zajkás Petra
2 Bereczki András
3 Tóth Csaba
Nan Quan felnőtt szabad formagyakorlat
1 Kövér Kristóf
2 Benkóczy Gergő
Modern Wushu TaiJi Quan Gyerek III.
1 Molnár Ágnes
Modern Wushu TaiJi Quan Felnőtt női
1 Benkő Mónika
2 Nagy Beatrix
3 Szentiványi Kinga
4 Szupkai Katalin
Modern Wushu TaiJi Quan Felnőtt férfi
1 Andrási Tamás
Modern Wushu TaiJi Jian Gyerek III.
1 Molnár Ágnes
Modern Wushu TaiJi Jian Felnőtt női
1 Szentiványi Kinga
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Gál Kristóf (Northem PMP SE)
2 Kerényi Áron (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Menzer Zsolt (Tűzmadár SE)
2 Palkovics Balázs (Spirit Se)
3 Süli Botond (TWSKE)
4 Csoba Attila (Pelso SE)
5 Kurucz Tamás (Spirit Se)
6 Lutár Levente (Pelso SE)
7 Torda Péter (Spirit Se)
8 Babcsán Levente (Northem PMP SE)
9 Kékes Kirill (Northem PMP SE)
10 Sipos Attila (Northem PMP SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Torda István (Spirit Se)
2 Bianchini Bence (Pelso SE)
3 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
4 Varga Balázs (Tung SE)
5 Lipics Bálint Krisztián (Pelso SE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Séra Milán (TWSKE)
2 Licsár Gergő (Pelso SE)
3 Butisan Márk (Acél Ököl)
4 Vendriczky Richárd (Acél Ököl)
5 Fűzék András (Tűzmadár SE)
6 Nagy József (Acél Ököl)
7 Bianchini Ádám (Pelso SE)
8 Kardos Bánk (Controll SE)
9 Kiss Dániel (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Pintér Bálint (Controll SE)
2 Herczku Norbert (Sárkánykard)
3 Biró Dániel (Tűzmadár SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Kövér Kristóf (Sárkánykard)
2 Takács Előd (TWSKE)
3 Lenner Tamás (Pelso SE)
4 Tóth László Gábor (Sárkánykard)
5 Albert Zoltán (Tung SE)
6 Garay Péter (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
7 Győri Gábor (Controll SE)
8 Beke Krisztián (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Liptai Csenge (Acél Ököl)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Kiss Dorottya (Spirit Se)
2 Horváth Vanessza (Tung SE)
3 Kerényi Nóra (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Szabó Noémi (Tűzmadár SE)
2 Takács Viktória (Tűzmadár SE)
3 Nagy Délia (Pelso SE)
4 Mudri Csenge (Spirit Se)
5 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
6 Apró Ágnes (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Farkas Krisztina (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Pataki Éva (Magyar Wushu Egyesület)
3 Takács Dalma (TWSKE)
4 Vereb-Dér Zsófia (Controll SE)
5 Halmai Ágnes (Acél Ököl)
6 Blaskó-Nagy Andrea (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Kurucz Tamás (Spirit Se)
2 Torda Péter (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Torda István (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Nagy József (Acél Ököl)
2 Butisan Márk (Acél Ököl)
3 Kiss Dániel (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Pintér Bálint (Controll SE)
2 Biró Dániel (Tűzmadár SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Takács Előd (TWSKE)
2 Lenner Tamás (Pelso SE)
3 Tóth László Gábor (Sárkánykard)
4 Albert Zoltán (Tung SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Kiss Dorottya (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Farkas Krisztina (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Pataki Éva (Magyar Wushu Egyesület)
3 Takács Dalma (TWSKE)
4 Halmai Ágnes (Acél Ököl)
5 Blaskó-Nagy Andrea (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda Péter (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda István (Spirit Se)
2 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Butisan Márk (Acél Ököl)
2 Nagy József (Acél Ököl)
3 Kiss Dániel (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Herczku Norbert (Sárkánykard)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Lenner Tamás (Pelso SE)
2 Takács Előd (TWSKE)
3 Tóth László Gábor (Sárkánykard)
4 Beke Krisztián (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
5 Ferencsik István (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
6 Báló Barnabás (Hsiung Hsiung Tao Egyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kiss Dorottya (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Horváth Vanessza (Tung SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Takács Dalma (TWSKE)
3 Pataki Éva (Magyar Wushu Egyesület)
4 Halmai Ágnes (Acél Ököl)
Tradicionális külső erő (Serdülő Vegyes, Csoportos fegyveres)
1 Spirit SE I. csoport
2 Spirit SE II. Csoport
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 ifj. Molnár Gábor (Kecskeméti Chen Shi Xinyi Hunyuan Taijiquan SE)
2 Dr. Egry Tibor (Pécsi Chen stílusú Taiji Quan Egyesület)
3 Bozsik László (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
4 Andrási Tamás (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Molnár Ágnes (Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Benkő Mónika (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
3 Szupkay Katalain (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres)
1 ifj. Molnár Gábor (Kecskeméti Chen Shi Xinyi Hunyuan Taijiquan SE)
2 Dr. Egry Tibor (Pécsi Chen stílusú Taiji Quan Egyesület)
3 Tarcai Zoltán (Magyar Kungfu Egyetem)
4 Bozsik László (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
5 Fekete Zoltán (Pécsi Chen stílusú Taiji Quan Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt vegyes, Csoportos pusztakezes)
1 Öt Elem Wushu csoport
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Csoportos fegyveres)
1 Pécsi Chen csoport