2010. évi Magyar Bajnokság

Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Menzer Zsolt (Tűzmadár SE)
2 Torda István (Spirit Se)
3 Mucsányi Bálint (Mei Hua Tang Lang)
4 Palkovics Balázs (Spirit Se)
5 Gombás Bálint (Controll SE)
6 Soltész Patrik (Spirit Se)
7 Csoba Attila (Pelso SE)
8 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Herczku Norbert (Sárkánykard)
2 Biró Dániel (Tűzmadár SE)
3 ifj. Fejér Gábor (Gyémántkapu Egyesület)
4 Gonzalez Inti (Mei Hua Tang Lang)
5 Butisan Márk (Acél Ököl)
6 Fűzék András (Tűzmadár SE)
7 Vedriczki Richárd (Acél Ököl)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni pusztakezes)
1 Farkas Fanni (Spirit Se)
2 Kiss Dorottya (Spirit Se)
3 Gyűrűs Virág (Gyémántkapu Egyesület)
4 Kerényi Nóra (Spirit Se)
5 Vágvölgyi Réka (Gyémántkapu Egyesület)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni pusztakezes)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
2 Verebélyi Anett (Spirit Se)
3 Szabó Noémi (Tűzmadár SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szakál Diána (Pelso SE)
2 Badar Ágnes (Spirit Se)
3 Blaskó-Nagy Andrea (Controll SE)
4 Korcsmár Judit (Controll SE)
5 Túri Bernadett (Controll SE)
6 Rudnay Fanni (Mei Hua Tang Lang)
7 Halmai Ágnes (Acél Ököl)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Torda István (Spirit Se)
2 Soltész Patrik (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Kiss Dániel (Spirit Se)
2 Fejér Tamás (Gyémántkapu Egyesület)
3 Selesztov Benjamin (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Biró Dániel (Tűzmadár SE)
2 ifj. Fejér Gábor (Gyémántkapu Egyesület)
3 Tóth Árpád (Spirit Se)
4 Tóth Gábor (Spirit Se)
5 Vágvölgyi Gábor (Gyémántkapu Egyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Farkas Fanni (Spirit Se)
2 Kiss Dorottya (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
2 Verebélyi Anett (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Korcsmár Judit (Controll SE)
2 Túri Bernadett (Controll SE)
3 Szakál Diána (Pelso SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Nagy József (Acél Ököl)
2 Fejér Tamás (Gyémántkapu Egyesület)
3 Séra Milán (TWSKE)
4 Selesztov Benjamin (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Herczku Norbert (Sárkánykard)
2 Biró Dániel (Tűzmadár SE)
3 Butisan Márk (Acél Ököl)
4 ifj. Fejér Gábor (Gyémántkapu Egyesület)
5 Tóth Gábor (Spirit Se)
6 Tóth Árpád (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kiss Dorottya (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Gergely Katalin (Spirit Se)
2 Verebélyi Anett (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Badar Ágnes (Spirit Se)
2 Halmai Ágnes (Acél Ököl)
3 Szakál Diána (Pelso SE)
4 Túri Bernadett (Controll SE)
5 Korcsmár Judit (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Csoportos pusztakezes)
1 Spirit SE Felnőtt csoport
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Csoportos Küzdelmi fegyveres)
1 Érdi Torna Club Csoportja
2 Spirit SE Felnőtt Küzdelmi csoport
Tradicionális külső erő (Serdülő lány, Csoportos Küzdelmi fegyveres)
1 Spirit SE Serdülő lány Küzdelmi csoport
Tradicionális külső erő (Serdülő fiú, Csoportos Küzdelmi fegyveres)
1 Spirit SE Serdülő fiú Küzdelmi csoport
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Csoportos fegyveres)
1 Spirit SE Felnőtt csoport
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Somssich Botond (Sárkánykard)
2 Kövér Kristóf (Sárkánykard)
3 Lenner Tamás (Pelso SE)
4 Dr Korcsmár Péter (Controll SE)
5 Győri Gábor (Controll SE)
6 Kovács Gergő (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Lenner Tamás (Pelso SE)
2 Somssich Botond (Sárkánykard)
3 Dr Korcsmár Péter (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Felnőtt férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Kövér Kristóf (Sárkánykard)
2 Belovai Kristóf (Érdi Torna Club)
3 Dr Korcsmár Péter (Controll SE)
4 Lenner Tamás (Pelso SE)
5 Kovács Gergő (Spirit Se)
Light Contact (Gyerek III fiú, -45 kg)
1 Fehér Viktor (Tűzmadár SE)
2 Márki Bence (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Light Contact (Serdülő fiú, -65 kg)
1 Tóth Gábor (Spirit Se)
2 Tóth Árpád (Spirit Se)
3 Sárdi János (Érdi Torna Club)
Light Contact (Felnőtt férfi, -70 kg)
1 Pintér Péter (Pápai Mantis Kung Fu SE)
2 Cordier Bálint (Controll SE)
3 Szilágyi Máté (Spirit Se)
Light Contact (Felnőtt férfi, -80 kg)
1 Paulik László (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Lancsalics Péter (Érdi Torna Club)
3 Thamó Barna (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Molnár Sándor (Acél Ököl)
2 Szabó István (Spirit Se)
3 Sónyi András (Controll SE)
Light Contact (Felnőtt férfi, -90 kg)
1 Varga Ferenc (Érdi Torna Club)
2 Kincses Ármin (Acél Ököl)
3 Petrikovics Gergő (Tai Qi Boxing)
Light Contact (Felnőtt nő, -60 kg)
1 Túri Bernadett (Controll SE)
2 Halmai Ágnes (Acél Ököl)
Light Contact (Junior férfi, -60 kg)
1 Huszár Dominik (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
2 Vedriczki Richárd (Acél Ököl)
Light Contact (Junior férfi, -90 kg)
1 Kocsis Martin (Pápai Mantis Kung Fu SE)
2 Bodó Balázs (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Light Contact (Junior nő, -60 kg)
1 Pápai Zsanett (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
2 Ignácz Melitta (Tai Qi Boxing)
Light Contact (Felnőtt férfi, +90 kg)
1 Molnár Ákos (Controll SE)
2 Horváth Gergely B. (Kisalföldi Shaolin Kung-Fu SE)
Sanda (Felnőtt férfi, -85 kg)
1 Major Sándor (TWSKE)
2 Molnár Sándor (Acél Ököl)
3 Dudás Tibor (Magyar Fatshani Wing Chun Harcműv. SE)
Sanda (Felnőtt férfi, +90 kg)
1 Jedlicska János (Érdi Torna Club)
2 Lapu Sándor (Magyarországi Wing Chun Harműv. Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Szabó Csilla (Sárkánykard)
2 Kiss Zsuzsanna (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
3 Varga-Pintér Barbara (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
4 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
5 Benkő Mónika (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 ifj. Molnár Gábor (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
2 Németh József (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
3 Parragh Csaba (Öt Elem Wushu Egyesület)
4 Bozsik László (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Egyéni fegyveres)
1 Kiss Zsuzsanna (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
2 Szabó Csilla (Sárkánykard)
3 Varga-Pintér Barbara (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
Tradicionális belső erő (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres)
1 ifj. Molnár Gábor (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
2 Bozsik László (Mo-i Chenshi Xinyi Hunyuan Taiji Quan Egyesület)
3 Parragh Csaba (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt nő, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy Beatrix (Öt Elem Wushu Egyesület)
2 Szupkay Katalain (Öt Elem Wushu Egyesület)
3 Benkő Mónika (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu taiji chuan (Felnőtt férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Parragh Csaba (Öt Elem Wushu Egyesület)
Modern Wushu taijijian (Felnőtt férfi, Egyéni fegyveres)
1 Parragh Csaba (Öt Elem Wushu Egyesület)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni pusztakezes)
1 Takács Dalma (TWSKE)
2 Farkas Krisztina (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni pusztakezes)
1 Pintér Bálint (Controll SE)
2 Farkas Tibor (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni rövidfegyver)
1 Farkas Krisztina (Controll SE)
2 Takács Dalma (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni rövidfegyver)
1 Pintér Bálint (Controll SE)
2 Farkas Tibor (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Junior nő, Egyéni hosszúfegyver)
1 Takács Dalma (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Junior férfi, Egyéni hosszúfegyver)
1 Farkas Tibor (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek I lány, Egyéni pusztakezes)
1 Liptai Csenge (Acél Ököl)
2 Szászvárosi Virág (Mei Hua Tang Lang)
3 Toronyi Réka (Spirit Se)
4 Holló Regina (Gyémántkapu Egyesület)
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Torda Péter (Spirit Se)
2 Kurucz Tamás (Spirit Se)
3 Szics Alexander (Mei Hua Tang Lang)
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni rövidfegyver)
1 Kurucz Tamás (Spirit Se)
2 Torda Péter (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek I fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda Péter (Spirit Se)
Tradicionális belső erő (Felnőtt nő, Csoportos pusztakezes)
1 Öt Elem egyesület Csoportja
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni pusztakezes)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
2 Takács Viktória (Tűzmadár SE)
3 Szakály Judit Sarolta (Controll SE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III fiú, Egyéni pusztakezes)
1 Nagy József (Acél Ököl)
2 Sych Szergej (Mei Hua Tang Lang)
3 Séra Milán (TWSKE)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni rövidfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek III lány, Egyéni hosszúfegyver)
1 Mudri Csenge (Spirit Se)
Tradicionális külső erő (Gyerek II fiú, Egyéni hosszúfegyver)
1 Torda István (Spirit Se)
2 Soltész Patrik (Spirit Se)
3 Váradi György Tamás (Northem PMP SE)
Modern Wushu Chang Quan (Felnőtt férfi)
1 Kövér Kristóf (Sárkánykard)
Modern Wushu Chang Quan (Serdülő fiú)
1 Herczku Norbert (Sárkánykard)
Modern Wushu Nan Quan (Felnőtt férfi)
1 Benkóczy Gergő (Sárkánykard)
2 Fehér Bence (Tűzmadár SE)