2010. évi Belsőerős Országos Bajnokság II. Forduló

VERSENYJEGYZŐKÖNYV

 

A verseny megnevezése: 2009-2010. évi Kung-fu Országos Bajnokság II. forduló

a verseny helyszíne: Sportkastély, Budapest XVIII., Kisfaludy utca 33/C

A verseny szervezője: Öt Elem Wushu Egyesület

A verseny orvosa: Dr Vutskits Zsolt

A verseny főbírója: Varga István

versenyzők létszáma: 17

résztvevő egyesületek száma: 6

 

Tradicionális Belsőerős kategóriák

 

Pástfőbíró: Tóth Zoltán

1. pontozóbíró: Bánki Máté

2. pontozóbíró: Jutasi Zsuzsanna

3. pontozóbíró: Szabó Csilla

4. pontozóbíró: Balogh Attila

5. pontozóbíró: Tokody Csaba

Tartalék pontozóbírók: Nagy Szilvia Szófia, Parragh Csaba.

jegyzőkönyvvezető: Beke Krisztina, Nagy Szilvia Szófia

 

Tradicionális Belsőerős Pusztakezes forma ifjúsági fiú

1 Kovács Domonkos          BSZVE          7.53

 

Tradicionális Belsőerős Pusztakezes forma felnőtt férfi

1 Németh József     M-i chen                    8.23

2 Bozsik László       M-i chen                    7.97

3 Parragh Csaba     Öt Elem Wushu       7.8

4 Szabó Bálint         BSZVE                      7.2

 

Tradicionális Belsőerős Pusztakezes forma felnőtt női

1 Baibori Shynar                 M-i chen        7.65

2 Kiss Zsuzsanna               M-i chen        7.63

3 Szabó Erika Andrea        OMWE           7.47

4 Nagy Beatrix                     Öt Elem         7.47

5 Kanozsai Krisztina          M-i chen        7.43

6 Szupkay Katalin              Öt Elem         7.35

7 Szentiványi Kinga                       BSZVE          7.33

8 Benkő Mónika                  Öt Elem         7.33

9 Szabó Csilla                     Sárkánykard7.28

10 Gaál Judit Ilona             MTKK             7.17

 

Tradicionális Belsőerős Fegyveres forma ifjúsági fiú

1 Kovács Domonkos          BSZVE          7.43

 

Tradicionális Belsőerős Fegyveres forma felnőtt férfi

1 Bozsik László       M-i chen                    7.67

2 Parragh Csaba     Öt Elem                     sérülés

 

Tradicionális Belsőerős Fegyveres forma felnőtt női

1 Kiss Zsuzsanna               M-i chen        7.83

2 Baibori Shynar                M-i chen        7.73

3 Kanozsai Krisztina           M-i chen        7.53

4Varga-Pintér Barbara        M-i chen        7.51

5Szabó Csilla                    Sárkánykard7.45

6 Szentiványi Kinga           BSZVE          7.38

7 Gaál Judit Ilona              MTKK             7.33

 

Tradicionális Belsőerős csoportos forma felnőtt

1 Öt Elem Wushu Egyesület                                            7.55

2 Budaörsi Szabadidő és Versenysport Egyesület     7.37

 

Modern Wushu kategóriák

 

Pástfőbíró: Tóth Zoltán

1. pontozóbíró: Bánki Máté

2. pontozóbíró: Jutasi Zsuzsanna

3. pontozóbíró: Szabó Csilla

4. pontozóbíró: Balogh Attila

5. pontozóbíró: Tokody Csaba

Tartalék pontozóbírók: Nagy Szilvia Szófia, Parragh Csaba.

jegyzőkönyvvezető: Beke Krisztina, Nagy Szilvia Szófia

 

Modern Wushu taijiquan felnőtt nő

1 Szabó Erika Andrea        OMWE           8.1

2 Nagy Beatrix                     Öt Elem         7.32

3 Szupkay Katalin              Öt Elem         7.25

4 Benkő Mónika                  Öt Elem         7.18

5 Szentiványi Kinga                       BSZVE          7.18